Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Розумна мобілізація

Якщо сьогодні необдумано мобілізувати керівників підприємств, менеджерів, малий і середній бізнес, тобто тих хто формує бюджет, - то завтра у кожному регіоні будуть серйозні проблеми з фінансами. Тому держава не повинна шкодувати кошти і дати заробітну плату на рівні 10-12 тис. грн. людям із військовим досвідом, які самі хочуть захищати державу. І саме вони, як професійні військові, мають бути направлені в зону АТО у першу чергу.
Посилити нашу армію, підняти бойовий дух та нанавести порядок із забезпеченням військових мали б і військовозобов’язані колеги-народні депутати. Я маю на увазі не фотографуванням біля блокпостів і не роздачею інтерв’ю у камуфляжах, а реальною роботою на передовій кожного по своїй спеціальності. Тому, було б правильно пошвидше розпустити цей парламент, а нас - народних обранців мобілізувати, щоб зайняти своє достойне місце в захисті країни.
Головна хвиля мобілізації має бути сформована з представників правоохоронних органів, які вміють користуватися зброєю і знають, що таке військова дисципліна. Чисельність МВС, СБУ, ГП на сьогодні у кілька разів перевищує середньоєвропейські показники і їх часткова мобілізація жодним чином не позначиться на стані громадського порядку в регіонах. Тому в зону АТО ми маємо спрямувати:
- пенсіонерів силових структур віком від 40 до 55 років;
- 10 відсотків від особового складу МВС (30-35 тисяч);
- 20 відсотків від особового складу СБУ (8-10 тисяч);
- 30 відсотків від особового складу ГП (1-1.5 тисяч)
Вважаю, що мобілізація, яку визначив сьогоднішній непродуманий закон – має бути останнім етапом, після того, як держава мобілізує професійних військових і правоохоронців. І можливості виправити помилки у влади ще є. Головне - виправляти їх максимально швидко, бо йдеться не лише про економіку держави, а, насамперед, про людські життя.

Віктор Балога

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/998923.html.
Tags: балога, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments