Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Популізм і відсутність відвертого діалогу з народом

Ми знову наступаємо на ті ж граблі, що і раніше – популізм і відсутність відвертого діалогу з народом.
Впевнений, проблем з голосуванням за секвестр бюджету не було б, якби президент, чи прем’єр подивилися в очі людям і сказали все як є: в країні біда, грошей нам не дадуть, бо Захід прив’язав фінансову допомогу до припинення вогню на Донбасі. Припинення вогню – це фактично здача території. Що ви обираєте – знищення терористів і затримку зарплат, чи виплату зарплат, але з фактичною капітуляцією перед РФ? Не важко здогадатися, якою буде відповідь. Але головне – радитися з громадою, показати, що ця влада не така, як усі попередні.
Через це маємо відверто популістичні заяви про те, що не можна залишати бюджетників без зарплати. Звичайно, це речі не популярні. Але через страх говорити людям правду, ми 23 роки не розвиваємося взагалі. Цей народ уже дозрів до того, щоб говорити з ним як з партнером, а не як з бидлом.
Віктор Балога This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/999493.html.
Tags: балога, дебилы, лугандония, майдан, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments