Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Досить харчувати Москву. Повернемо споравжній зміст федерації регіонам!


В Росії розпочинаються рухи за незалежність низки регіонів - Сибіру, Кенігсбергу, Примор'я, Кубані, Алтаю. Поки що мова йде про економічну незалежність.
Кремлівська хунта демонструє кричущу подвійність стандартів - проливаючи крокодилові сльози над "Новоросією", яка нібито хоче відєднатися від України (хоча це бажання висловлюють лише заслані з Росії агенти), вона жорстоко притісняє будь-який вияв вільної думки в своїй країні.
У неділю 17 серпня в кількох містах РФ пройдуть марші за федералізацію. Вони мають початися одночасно о 13.00 за київським часом. Такі марші ускладнять здійснення агресивних планів Кремля щодо України.
Українці підтримують прагнення мислячих громадян Росії дистанціонуватися від ганебної політики Кремля і проводять "Сибірський марш" у Києві.

Збір учасників о 12.30 біля КМДА, звідки організовано здійснюється марш до Майдану Незалежності, і розпочнеться захід о 13.00 біля Трибуни Майдану.
Кожен, хто прагне миру в Україні, звільнення окупованих територій та наведення ладу в Україні, має зробити наступні речі:
1) Приєднатися до подій.
2) Запросити максимальну кількість френдів.
3) Прийти особисто та привести друзів на "Сибірський марш" у Києві.
= Бажаючі виступити зі сцени або виконати мистецький твір на підтримку Маршу можуть звернутися до Оргкомітету з пропозицією.
Сторінка на ФБ

Флаг СНР 1918 года This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1013678.html.
Tags: лугандония, майдан, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment