Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Віктор Балога про діяльність уряду

Вважаю, що розрекламоване урядом зменшення числа податків чи ставок єдиного соціального внеску, із реформами немає нічого спільного. І вони не вирішують головного завдання - зменшення рівня тіньової економіки, як мінімум удвічі.

По інших напрямках маємо не кращий результат - або голі політичні гасла, або повна консервація стану речей періоду режиму Януковича. Жодних змін, навіть ініціатив у питаннях судової, пенсійної реформ, МВС, медицини.

Тому ми маємо вимагати від уряду невідкладно подати до ВР план дій, де буде конкретно вказано, які кроки і по яких ключових напрямках має робити виконавча влада:

1. У питаннях децентралізації влади і фінансів. А це - і ефективне використання коштів і реальна боротьба з корупцією. Бо поки що уряд переймається розпродажем свого автопарку, корупційні схеми відроджуються і беруть нові висоти.

2. У питаннях переходу на альтернативні джерела енергії. Бо питання енергонезалежності - це не лише перехід із російського газу на європейський. Це, насамперед, - енергоощадність та енергоефективність.

3. У питаннях безпеки. Це і 100% переоснащення української армії за стандартами НАТО, і створення нової української поліції, з новими людьми і за новими принципами.

4. Реформа медицини, судової системи, пенсійна реформа. За півроку роботи уряду по цих напрямках - результат нульовий.Тому, шановні, маєте чітко визначитися. Або пропонуєте чіткий план дій і починаємо реально змінювати країну, без популізму і порожніх гасел. Або припиняйте ігри в "камікадзе" і прямо визнайте, що максимум, на який здатний уряд - це дотягнути до виборів і передати виконавчу владу новій команді. Бо суспільство не дозволить вам заговорити реформи і повернути державу у вчорашній день. This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1016230.html.
Tags: балога, майдан, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment