Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Жінки в Добровольчому Українському корпусі "Правого сектора" (ВІДЕО)

Originally posted by bilozerska at Жінки в Добровольчому Українському корпусі "Правого сектора" (ВІДЕО)


Представляю Вашій увазі знятий мною документальний фільм про жінок і дівчат, які знаходяться у лавах Добровольчого Українського корпусу "Правого сектора". Це бійці і фронтові медики, це волонтерки, які допомагають пораненим у лікарнях, це дружини - вірні подруги, які чекають своїх чоловіків з бойових завдань і підтримують їх.

Звичайно, короткі розповіді не передають усього, що хотілося б передати. 19-річна Яна керує бригадою з приблизно 10 чоловіків-санітарів. Під час кожного виїзду вона ризикує життям - лізе на своєму пікапчику за пораненими у саме пекло, під стрілковий і мінометний обстріл. В її машину вже влучала міна, а рахунок пораненим, яким вона врятувала життя, йде вже на десятки.
Викладачка з Полтави з позивним Альтаїр, мама трьох дорослих дітей, приїхала до нас разом з чоловіком. Він розвідник, вона - снайпер, навчає молодь стріляти. Едельвейс, теж дружина розвідника, розфарбовує хлопцям зброю у "мистецький камуфляж". І годує мого кота, коли я на виїздах :)

Основний месідж фільму - щоб нас нарешті легалізували. Кожна жінка просить про це - своїми словами, але всі від серця.

Дуже прошу вас дивитися і поширювати цей фільм. Дуже багато сил і душі у нього вклала. Перепрошую за всі баги монтажу, деякі проблеми зі звуком і т.п. - усіх писала з першого дубля, монтувала нашвидкуруч. Після повернення з-під Савур-могили в мене більше тижня не було бойових виїздів, то встигла, дяка Богові, оце назнімати. Але не була певна, що встигну, скоро знову на бойові, так що... На баги, коротше, не звертайте уваги.</div>

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1017751.html.
Tags: лугандония, общество, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments