Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Україна готується до проведення стрес-тестів

Україна готується до проведення стрес-тестів
6 травня 2011

З метою врахування уроків, що винесені з аварії на АЕС «Фукусіма-1» Державна інспекція ядерного регулювання України за участю експлуатуючої організації НАЕК «Енергоатом» створила постійно діючу робочу групу.

Завдання цієї групи – опрацювання накопиченої інформації та висновків для подальшого комплексного аналізу проблем безпеки атомних станцій. За участю провідних проектних та експертних організацій члени робочої групи розробили план дій, важливою складовою якого є проведення цільової позачергової перевірки та подальше підвищення безпеки АЕС України з урахуванням подій на Фукусіма-1 («stress-test»).

У підходах до проведення «стрес-тестів» Держатомрегулювання враховує пропозиції Асоціації західноєвропейських органів регулювання ядерної безпеки (WENRA) щодо переоцінки безпеки європейських АЕС на основі всебічної та відкритої оцінки ризику. Слід зазначити, що в розробці технічних умов «стрес-тестів» приймали участь експерти Держатомрегулювання України.

Заходи, заплановані робочою групою, будуть винесені на розгляд членів Консультативної ради з реакторної безпеки при Держатомрегулюванні України (Голова Ради – М.О.Штейнберг), яка відбудеться 13 травня.

Остаточне рішення щодо обсягів та термінів виконання додаткової позачергової поглибленої переоцінки безпеки енергоблоків АЕС України, а також термінів виконання перевірки результатів «стрес-тестів» буде затверджене на відкритому засіданні Колегії Держатомрегулювання України 19 травня 2011 р.

На тому ж засіданні Колегії будуть розглянуті вимоги до рівня безпеки енергоблоків №3 і №4 ХАЕС з урахуванням сучасних міжнародних стандартів та подій на АЕС Фукусіма-1

Держатомрегулювання України
Tags: україна, фукусима-1
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 113
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments