Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Зона АТО. Війна з РФ триває і дедалі набирає повномасштабних ознак

Зорян Шкіряк
Наразі, російські регулярні війська окупували населених пунктів на сході України. Зокрема, Маркіно, Ковськее, Щербак, Клімкіне, Седово-Василівка, Кузнеці, Рози Люксембург, в районі Новоазовська. Крім того, зайняли селище Старобешеве і розгромили иісцеву лікарню. Наших поранених вдалося евакуювати на передодні.
Місто Новоазовськ обстрілюється як з боку Росії, так і з захоплених позицій на український території. Проте місто і траса Новоазовськ Маіріуполь залишається під контролем сил АТО.
З території РФ йдуть масовані артилерійські обстріли населених пунктів Гусельщиково, Сєдове, Обрив та Холодне.
На допомогу "Азову" в Новоазовськ прибули підрозділи Нацгвардії.
В Іловайську точаться важкі бої. Наразі, здійснюється перегрупування сил з метою негайного надання підкріплення нашим бійцям в Іловайську, розблокуванню і виведення їх з оперативного оточення.
За результатами вогневих ударів української артилерії по скупченню терористів поблизу Горлівки та Іловайська, знищено три танки, один БТР, дві системи БМ-21 "Град", чотири міномети та одну зенітно-ракетну установку "Смерч", що була озброєна забороненими касетними набоями. У боях знищено понад 200 терористів. Позиційні бої тривають на кількох напрямках.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1023110.html.
Tags: донбасс, лугандония, подонки, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments