Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Новини про ув'язнену Ганну Сінькову

Originally posted by bilozerska at Новини про ув'язнену Ганну Сінькову
Інформація від Тетяни, матері Ганни Сінькової, яка сьогодні була на побаченні з дочкою.

Зараз, у ці хвилини, в квартирі Тетяни триває обшук. У постанові суду написано, що шукають речові докази у вигляді оргтехніки. Вилучатимуть комп’ютер. Судячи з усього, це свідчить, що в комп’ютері, вилученому у самої Ганни, міліція не знайшла нічого для себе цікавого.

Під час побачення Ганна розповіла матері, що 6 чи 7 травня ті самі троє невідомих, що вже допитували її у вкрай брутальній формі, прийшли знову, і все повторилося. Вони погрожували, що створять неприємності матері Ганни, її друзям і поручителям, нібито влаштують проблеми навіть нардепам (!) Самій Ганні обіцяли, що її «проведуть по прес-хатах», а то щось тут вона у райських умовах живе і дуже весела. Казали: «Посміхайся-посміхайся, скоро твої друзі посміхатимуться. У нас на руках вже є результати експертизи, що у тому місці могила, і тепер тобі впаяють по повній».

Це був навіть не допит, а просто матюкання і залякування. Тривало це хвилин 15-20. Ганна відмовилась з ними розмовляти, а також відмовилася пройти з ними у кімнату для побачень, де її допитували минулого разу. Сказала жінці-«виводній», що боїться за своє життя і не піде туди, і та дозволила їй спілкуватися з ними в коридорі.

Після цього інциденту Ганна Сінькова написала скаргу на ім’я начальника в’язниці, у якій, зокрема, вимагала назвати прізвища тих людей, що її допитували, бо самі вони представитись категорично відмовились.

Довідка: Ганна Сінькова з 29 березня перебуває під арештом, з 1 квітня - у Лук'янівському СІЗО. Їй інкримінують статтю «Наруга над могилою» за смаження яєчні на Вічному вогні у Парку Слави.


Tags: беспредел, корчинський, могилев, обыкновенный фашизм, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments