Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ППС - коллективное х%№ло Украины

Капля за каплей уже превратилась в широкий поток темно-бурой, дурно-пахнущей жидкости:
============
Під час сесії Київради блокуванням змусили більшість Порошенка-Кличка зняти з розгляду 2 питання про надання земельних ділянок на Нивках фірмам тітушковода Пилипишина. На цьому сесія і закінчилась. (Мосійчук)
============
«КИЕВСКАЯ ПРОКУРАТУРА ПОСТАНОВИЛА ВЕРНУТЬ АРБУЗОВУ НАРАСТАМОЖЕННУЮ ЯХТУ ЗА 4 МИЛЛИОНА ДОЛЛАРОВ?
При том, что сам бывший глава НБУ и экс-вице-премьер правительства Украины времен Януковича находится в розыске, прокуратура Киева выдала предписание о снятии ареста с яхты, которая записана на офшорную компанию, подконтрольную Сергею Арбузову.
============
кандидатами в нардепы уже зарегистрированы такие одиозные фигуры, как Сергей Клюев, брат «палача Майдана» Андрея Клюева, Виталий Хомутынник – «серый кардинал» налоговой как до Майдана, так и сейчас, Сергей Шахов – организатор «титушек», Антон Яценко – тендерный вор особо крупных размеров. На всех этих людей прокуратура должна была бы уже давно подготовить материалы и передать их в ВР для снятия депутатской неприкосновенности. Но … тишь и гладь
===========

Советником Порошенко стал серый кардинал МИДа времен Януковича


При Януковиче Руслан Демченко был первым заместителем министра иностранных дел. Он лично координировал работу украинских дипломатов по оправданию репрессий против Юлии Тимошенко и Юрия Луценко в глазах западной общественности.
Он также курировал российское направление в МИДе. При министре Кожаре Демченко называли "серым кардиналом" украинского МИДа.
===========

Адвокат Тігіпка і Королевської піде по мажоритарному округу в Києві від Блоку Порошенка


Адвокат, яка захищала Королевську від "нахабних соціологів", котрі не помітили захмарного рейтингу "Тієї, у кого є мрія", йде на вибори від Блоку Порошенка (І.Філіпчук)
Це ще один кандидат з сумнівною біографією, який несподівано потрапив до провладної політичної сили.
Зокрема, Олександра Павленко є дочкою екс-нардепа від Блоку Литвина Сергія Павленка, що відзначився, зокрема, голосуванням за «антимовний закон». У ЗМІ його вважають членом неформальної групи олігарха-регіонала Василя Хмельницького, добре відомого киянам за «співробітництво» з екс-мером Черновецьким.
Проте і сама пані Олександра має значний послужний список. З 22 років вона є партнером у юридичні кампанії, а у 25 засновує власну. У 2010 році Павленко була радницею та представницею у ЦВК кандидата в президенти України Сергія Тигіпко.

У 2012 - представником у ЦВК партії Наталі Королевської «Україна – Вперед»!
У розслідуванні від 2012 року відомий журналіст Сергій Лещенко назвав її «людиною Ахметова» у лавах Королевської. Справа в тому, що на той час Павленко була радником Дмитра Тевелєва - голови Національної комісії цінних паперів та фондового ринку, який прямо пов'язаний з Ахметовим. Фірма Павленко позиціонує себе як ефективного посередника у вирішенні питань з Нацкомісією.
Також серед відомих та резонансних проектів, якими керувала Олександра Павленко – судовий позив російської Авіакампанії «Сибір» проти Міноборони України. Павленко захищала російську сторону у справі про авіакатастрофу літака ТУ-154, внаслідок якої 4 жовтня 2001 року загинуло 78 осіб. Також Павленко виступала на боці Пінчука у відомій справі про захист його активів в металургійній сфері. Мова йде про конфлікт навколо ВАТ «Нікополський завод феросплавів».

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1034092.html.
Tags: подонки, порошенко, прдоны, тушки, удар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments