Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ФИФА, УЕФА и ФФУ - кремлевские подстилки

Стали відомі всі міста, які прийматимуть фінальну частину Євро-2020. (19.09)
У список десяти міст потрапили Баку, Санкт-Петербург, Лондон, Дублін, Глазго, Більбао, Бухарест, Амстердам, Мюнхен, Копенгаген, Будапешт, Брюссель і Рим.
Україна заявила про свій інтерес прийняти матчі фінальної частини чемпіонату Європи в Києві та Львові, але ФФУ не подала в УЄФА відповідну заявку.

Суркіс і Коньков вивісили білий прапор над Ньоном (22.09)
На зустрічі з РФС у Ньоні українська сторона відразу стала в позу молодшого брата.
Правдивого результату зустрічі між представниками УЄФА, ФІФА, ФФУ та РФС щодо участі кримських клубів у чемпіонаті Росії досі ніхто не знає. Круглий стіл відбувся ще минулого тижня у Ньоні. Українська сторона обережно висловлюється щодо перемовин. У Росії взагалі мовчать на цю тему.
ФІФА й УЄФА відразу дистанціювилася від участі у переговорах між Україною та Росією. Платіні пробув на нараді кілька хвилин, отримав листа від ФФУ та пішов. Міжнародні футбольні організації надали Україні та Росії право самим розбиратися між собою і гарно "вмили руки". Українська сторона в особі Григорія Суркіса відразу стала в позу молодшого брата. Жодної заяви про виключення Росії з ФІФА й УЄФА, через порушення статутів цих організацій, українською стороною не було озвучено. Інтереси України футбольні акціонери здали російській стороні без бою.

В Україні офіційно заборонили банер УЄФА - "Ми піклуємося про Росію" (сегодня)
"Офіційно! Банер "UEFA-we care about Russia" заборонений на єврокубках в Україні. Без обгрунтувань", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, під час зустріч Шахтаря та Порту у Львові прихильники української команди вивісили банер про УЄФА, який був розфарбований у російський триколор з дописом "Ми піклуємося про Росію". This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1037172.html.
Tags: левые, подонки, рассея, санкції, україна, футбол
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments