Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

6 миллионов за мандат. И кто заплатит за "Народный фронт"?

Volodymyr Boyko
Страшно навіть уявити, які муки сумління та втрату апетиту переживає головна борчиня з корупцією Тетяна Чорновол від самої лише думки, що балотується до парламенту разом з Яценюком, Мартиненком та іншими пройдисвітами. Напевно, Тетяна Миколаївна заради пам’яті про загиблого чоловіка (вбита горем вдовиця чеше про нього язиком на кожному розі, закликаючи виборців повірити в кришталеву чесність «Народного фронту») після такої телепередачі відмовиться сідати на один гектар з корупційними гієнами.
Я навіть думаю, що вона тепер стане чатувати біля туалету не на товариша по партії Семерака, щоби роздерти йому писок, а на товариша по партії Яценюка з тією ж самою метою. А якщо Тетяна Миколаївна взагалі вирішить порвати зі своїм корупційним минулим, то вона, можливо, навіть сплатить до державного бюджету вартість безкоштовних путівок, отриманих нею від Булатова в обмін на обіцянку припинити розслідування корупційних схем у Мінмолодьспорт.


Про бренд Народний фронт


Шановні редактори інтернет-видань! Інформую про швидкий та легкий заробіток, який очікує на вас у разі, якщо ви передрукуєте інформацію з мого блогу про те, що так звана партія «Народний Фронт» користується вкраденою назвою. Вже кілька видань поставили цю новину й всім їм зателефонували зі штабу «Народного фронту» та попрохали зняти повідомлення. За таку послугу пропонується 3 тисячі доларів США, але можна сміливо торгуватись до п’яти. Як відомо, ця «партія» об’єднує борців з корупцією – тож гроші там є.
Кілька днів тому я повідав прогресивному людству, що бренд «Народний фронт», який зухвало використовують яценюки-чорновол-авакови та інші пашинські, насправді був зареєстрований в Укрпатенті ще в 2009 році і я є людиною, яка має повноваження розпоряджатись цією назвою до березня 2016 року. На доказ мною були докладені відповідні документи:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1525017334381726&id=100006204226091
Тому я публічно звернувся до лідерки так званої партії (а насправді – передвиборного піар-проекту) «Народний Фронт» Тетяни Чорновол з пропозицією владнати з правовласником питання користування брендом.
Чому саме до Чорновол? По-перше, ця несамовита дама балотується під №2 у списку псевдо-партії і, враховуючи, що під №1 у списку зазначений заклопотаний зовсім іншими справами прем’єр-міністр України, саме вона, формально кажучи, є керівником цього проекту та несе відповідальність за юридичну чистоту назви.
По-друге, з Тетяною Чорновол ми багато років дружили й разом займались журналістськими розслідуваннями. Більш того, саме я був її довіреною особою, коли в 2012 році Тетяна вперше балотувалась до Верховної Ради по мажоритарному округу на Львівщині. Але поступова еволюція Чорновол від журналістики до політичної проституції зробила неможливим наше подальше дружнє спілкування. Останньою крапкою став телефонний дзвінок Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики в червні цього року, коли Чорновол волала в слухавку, що треба припинити розслідування кричущої корупції в Мінмолодьспорт. Виявляється, міністр Булатов, щоби відкупитись, презентував Тетяні дві безкоштовні путівки для дітей – і вона їх залюбки взяла. При тому, що такі путівки призначаються лише малозабезпеченим сім’ям, а ніяк не державним службовцям першої категорії з зарплатнею 13 тис. грн. на місяць
Попри те, що мені вкрай неприємно бачити, як Тетяна заради передвиборного піару використовує ім’я свого загиблого чоловіка (з Миколою ми, звісно, також були бозна скільки років знайомі, тим більше, що ми земляки, я – з Донецька, він – з Горлівки), я готовий офіційно спілкуватись з Чорновол з приводу використання бренду «Народний фронт». І повідомляю, що можу дати дозвіл на таке використання за умови, якщо ці корупційні гієни – а саме так Тетяна Миколаївна величала своїх нинішніх соратників лише зо три тижні до партійного з’їзду – частину своїх доходів перекажуть на лікування воїнів, постраждалих у боях на Сході. Враховуючи, на яку суму продав міліцейських посад один тільки Аваков, радником якого нині є Чорновол, це організоване угруповання цілком може оплатити навіть будівництво нового шпиталю.
Але замість того, щоби визнати очевидний факт незаконного використання чужого бренду в назві своєї «партії» та все ж таки звернутись до правовласника по дозвіл, «борці з корупцією» стали пропонувати гроші тим виданням, які повідомили про цей неординарний факт, з пропозицією зняти новину.
Тому, панове редактори, не відмовляйтесь – беріть гроші. Вся ця бригада вже стільки накрала, що було б гріхом не здерти з них пару копійок бодай на допомогу українській журналістиці. А я, між тим, починаю подавати позови – причому не тільки до «Фронту гієн» (думаю, така назва більше пасує оточенню Чорновол, ніж вкрадена «Народний фронт»), але й до тих телеканалів і рекламних агентств, які розповсюджують на платній основі рекламу Чорновол, Авакова, Яценюка та інших, прости Господи, борців з корупцією.
Ну, а про подробиці створення так званої партії «Народний фронт» шановне товариство може прочитати отут:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1522053848011408&id=100006204226091

Хоча шансів заробити на «Фронті гієн» немає. Володимир Бойко пише, що:
Вони не збираються виправдовуватись взагалі. Їм по хер. І в суд вони не будуть ходити. Ну, яке може бути судове рішення - "заборонити протиправне використання..." Що далі? - Отримаю я на руки виконавчий лист, буде відкрите виконавче провадження, боржник, тобто "Народний фронт" напише держвиконавцю листа: протиправно не користуємось. Після цього виконавче провадження буде закрито. Я в Мінмолодьспорт виграв біля 40 позовів, Булатов в очі сміється, заявляє, що виконувати судові рішення не буде й продовжує збирати зі спортсменів "безповоротну фінансову допомогу"

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1039143.html.
Tags: бойко, коллективное х%№ло, орд, свинство, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment