Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Правильные мысли (обзор ФБ)

Дмитро Сіманський
Починати треба з скасування....мажоритарки, а не недоторканості

Александр Онищенко
Отмечу ещё один, очевидный для меня, результат вчерашних выборов: отложенный старт президентской компании Андрея Садового.
Своими действиями, "качеством" списка имени себя-любимого и сыночком-мажоритарщиком, ‪#‎Порошенко‬ обеспечил ему отличный старт!

Роман Шрайк
сейчас, конечно, регионалы радуются проходу своего чудища ОБло. но я бы на их месте не радовался. если раньше во время их диких выступлений с трибуны оппозиция возмущенно подбегала и пыталась перекричать, то теперь все будет по-другому.
их будут спокойно и молча пиздить в кулуарах. не ради пиара, а потому что есть за что. и есть кому.

Денис Казанский
На округе 45 за Ефима Звягильского проголосовало 1454 человека, что позволило ему с результатом 72% выиграть выборы.
Учитесь, лошары, как надо. Помирайте дальше на своей войне.

а ще Volodymyr Boyko
Що не кажіть, панове, а колишній журналістці Тетяні Чорновол випала в житті рідкісна вдача. Все має – і хату, і діточок, і щедрого спонсора, а недавно ще й чоловік загинув.
Ну, посудіть самі, ким би була Танюха, якби Микола Березовий, її чоловік, не склав би голову за Україну? – Звичайнісінькою політичною поблядушкою, яка смокче гроші з Пашинського та під час загострення хвороби чатує біля туалету на міністрів, щоби подряпати їм писки. А тепер вона – обличчя нової «партії» і щодня заламує з телеекранів рученьки, благаючи іменем покійного чоловіка проголосувати за людей, яких у порядному товаристві не пускають не те що в парламент працювати, а на один гектар присісти.
Ну хто б її, навіжену, взяв би в партійний список, та ще й на друге місце, якби Микола не загинув, як герой? Зараз – інша справа. Зараз вона дуже потрібна, щоби волати з екранів, закликаючи іменем Миколи віддати голоси на виборах за міністра Семерака та міністра Петренка, яких ще недавно публічно називала «корупційними гієнами», за пройдисвіта Пашинського, за харківського баригу Авакова, за бандюка Константинівського (колишній «торпеда» з київського угруповання «Черепа»), за бригадира з угруповання «Стаса» Даневича, за якусь 23-річну мінетчицю-професіоналку на прізвище Ледовських (ось, подивіться на цей №73 в списку «Народного Фронту» http://antikor.com.ua/articles/17111-znakomjtesj_23-letnjaja_darjja_ledovskih_kandidat_v_deputaty_ot_narodnogo_fronta )
Кожна телевізійна хвилина Таніних зойків про Миколу коштує до 130 тис. грн., вартість біг-бордів, якими рясно увішані узбіччя доріг, тягне на кілька мільйонів. І всі ці гроші треба було спочатку вкрасти, відібрати в знедолених, поцупити з бюджету. Скільки бронежилетів та сучасної зброї можна було б закупити для таких, як Микола, лише на кошти, витрачені на телевізійну рекламу покидьків? Скількох його бойових побратимів відправити на лікування за кордон?..
Напевно, Микола, якого я знав багато років, зараз у труні перевертається. Виявляється, він загинув для того, щоби Яценюк і Аваков стали народними депутатами. Ті самий Яценюк і Аваков, які торгували Майданом і які зараз мають можливість балотуватись виключно тому, що їх на Майдані послали в пішохідну еротичну екскурсію.
https://www.youtube.com/watch?v=ru8ougWJd3E
Два роки тому Чорновол уперше балотувалась до Верховної Ради України по мажоритарному округу на Львівщині. Каюсь: через давню дружбу з нею та Миколою я погодився тоді бути її довіреною особою. Зараз дивлячись на цю пришмандовку, яка торгує пам’яттю загиблого чоловіка, я думаю, що пощастило їм обом. Тетяні – що загинув чоловік, а Миколі – що не бачить, до якого морального рівня докотилась його дружина. This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1043955.html.
Tags: бойко, вибори, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment