Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Правда про Львівське 9 травня (стаття корінного львів’янина - очевидця подій)

Originally posted by bilozerska at Правда про Львівське 9 травня (стаття корінного львів’янина - очевидця подій)
Не з усім стовідсотково погоджуюсь, а також вважаю статтю задовгою. Але у ній є просто безцінні свідчення і думки, тому раджу усім, хто ще не бачив, прочитати.

Основна суть, що перевернула все з ніг на голову, криється саме в невеличкій деталі, в незначній, але сильно роздмуханій підміні понять, яка перетворила патріотичну молодь у начебто дикунів і вандалів. Ця деталь очевидна: адже ВСЯ СІЛЬ У ВЕТЕРАНАХ!

Зауважте, основний вдало розрекламований удар пропагандистської машини націлений на те, що молодь скандувала, кричала і била ветеранів, тоді як насправді ветеранів ніхто з націоналістів і не збирався рухати.

Молоді люди Львова вийшли протестувати проти приїзду таких самих молодих проросійських націонал-шовіністів з Криму та Одеси. А ветерани взагалі в цій ситуації нікому б не були цікаві, якби кримсько-одеські провокатори свідомо ними не прикривались і не використовували їх як гарматне м’ясо піару.

Погодьтесь, бійка по лінії: "ПРОУКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ VS ПРОРОСІЙСЬКА МОЛОДЬ" - це виглядає нормально, а от бійка по лінії: "ПРОУКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ VS СТАРЕНЬКІ ВЕТЕРАНИ З БУКЕТИКАМИ" - виглядає гиденько і паскудно.

Що й потребувалось розрекламувати!

Читати далі на сайті ІА "Поряд з вами" (відкриється у новому вікні)


Tags: могилев, провокація, україна
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 113
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments