Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Питаннячко

Volodymyr Boyko
Стісняюсь спросіть. А газова угода, підписана Україною 30 жовтня в Брюсселі із зобов’язанням купляти російський газ за ціною 378 доларів за 1 тис. куб., враховує знижку в 100 доларів США за базування російського флоту в Севастополі відповідно до Харківських угод? Чи Порошенко з Яценюком вже подарували Крим Росії?
Медведев, звісно, неодноразово робив заяви, що Росія вже не визнає Харківські угоди, оскільки КримНаш. Але я щось пропустив, а коли саме ці угоди денонсувала Верховна Рада України?
Тобто, Порошенко домігся, щоби Україна фінансувала армію агресора, закупляючи в нього газ за фактичною ціною (з урахуванням знижки) 478 доларів у той час як ціна на нафту, до якої прив’язана й газова ціна, стрімко падає. І до чого тут, питається, Липецька кондитерська фабрика?
І ще питаннячко. Пригадується, за спробу зірвати ратифікацію Харківських угод була порушена кримінальна справа відносно А.Парубія та Ю.Гримчака, які в сесійному залі Верховної Ради кидали димові шашки. Але тоді Верховна Рада не дала згоди на притягнення їх до кримінальної відповідальності. Сподіваюсь, після анонсованого Порошенком скасування депутатської недоторканності це кримінальне провадження буде доведено до суду. Чи зойки про «зняття недоторканності» - це чергова кампанія по розвішуванню локшини на вухах довірливого електорату, а судити бояр будуть як і раніше, тобто лише тих, на кого цар покаже? This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1047698.html.
Tags: бойко, коллективное х%№ло, крым, порошенко, рассея, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments