Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

СБУ звітує

Служба Безпеки України продовжує вилучати з незаконного обігу великі кількості вогнепальної зброї, затримувати інформаторів та зрадників.
Ось лише декілька сюжетів за останні дні...
Слов'янськ
Тут СБУ вилучила великий арсенал зброї у нашого співвітчизника, який, за перевіреною інформацією, брав активну участь у бойових діях проти підрозділів Збройних Сил України. В гаражі затриманого наші співробітники вилучили тисячу (!) набоїв до стрілецької зброї калібру 5,45мм та 7,62 мм, пістолети Макарова з набоями, 11 гранат до гранатомету «ВОГ-25», мисливську рушницю та обріз, 14 магазинів від «ПМ» та «АК-74», а також камуфльований одяг.

Ще одну схованку зі зброєю виявлено оперативною групою СБУ спільно з міліцейським батальйоном спецпризначення «Січ» у покинутому будинку під Слов’янськом. З незаконного обігу вилучено два ручних противотанкових гранатомети.


Луганщина
Співробітники СБУ затримали 37-річного інформатора бойовиків, який у своєму помешканні зберігав їхню зброю. Спільник терористів збирав координати розташування українських військових підрозділів та передавав їх через «зв’язкових» до штабу бойовиків. Під час затримання правоохоронці вилучили у нього майже сотню бойових набоїв різного калібру. У ході обшуку його помешкання виявлено схованку з великою кількістю зброї: два карабіни «Вулкан» та «Сайга» з набоями до них, кулемет «Максим», вогнепальну зброю різної модифікації, ручні гранати, близько 1200 набоїв калібру 7,62 мм, сигнальний пістолет з 120-ма зарядами до нього.

Затриманий зізнався, що увесь арсенал зброї йому дали бойовики на тимчасове зберігання.
Донецька область
Затримано трьох спільників терористів, які добровільно вступили до незаконних воєнізованих формувань так званої «ДНР». Встановлено, що усі троє поплічників терористів здобули навички поводження зі зброєю та у складі озброєної групи осіб охороняли блокпости бойовиків. Один з них із позивним «Шустрий» з Костянтинівки брав участь у бойових діях у групі бойовика на прізвисько «Алтай». За вказівкою ватажків бандформувань «Шустрий» свочатку чергував біля захоплени бойовиками адміністративних будівель,а потім здійснював тилове забезпечення бойовиків.
Ще трьох інформаторів терористів було виявлено та затримано нашими контррозвідниками СБУ в Дебальцево та Слов’янську. Це -мешканці населених пунктів, в якому розміщувались підрозділи Збройних Сил України, які особисто здійснювали візуальне спостереження – «патрулювали» територію, збирали інформацію про пересування військової техніки, кількість українських військових та їхнє озброєння, в також місця дислокації учасників АТО.
Markian Lubkivskyi

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1064213.html.
Tags: ато, лугандония, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment