Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

3 легітимних

Volodymyr Boyko
Народ цікавиться, а як я ставлюсь до того, що активісти Коломойського закликають пана Президента звільнити Генерального прокурора Ярему? – Позитивно ставлюсь. Бо всякий новий генпрокурор має хоча б ту беззастережну перевагу перед старим генпрокурором, що є новим.
Але для початку було б непогано, якби Порошенко, нарешті, звільнив своїм указом Генерального прокурора Пшонку та вніс у Верховну Раду подання про надання згоди на звільнення Генерального прокурора Махніцького. Бо все ж таки наявність у державі одночасно трьох легітимних генпрокурорів – це приблизно те ж саме, що наявність паспортів трьох держав у голови Дніпропетровської облдержадміністрації.
Звісно, б’ють не по паспорту, а по морді, але так інколи хочеться, щоби представники влади дотримувались бодай видимості законності.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1064693.html.
Tags: бойко, дебилы, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments