Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Зубко, Порошенко, блокада Крима та постачання з расії

Volodymyr Boyko
Я, звісно, давно знав що віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства Геннадій Зубко слабий на голову. Чого, наприклад, варта його заява, зроблена на посаді першого заступника глави АП, що Україна не допустить, щоби на її території йшло змагання з високоточної зброї між Росією та НАТО. Або його запевнення, що вводити правовий режим воєнного стану в окупованих Росією регіонах України неприпустимо, оскільки міжнародне право в такому разі забороняє МВФ надавати Україні фінансову допомогу. Але я не думав, що Геннадій Григорович хворий настільки…
26 грудня 2014 року Геннадій Зубко розпорядився розмістити на сайті Мінрегіону наступне повідомлення: «Адміністрація Президента України повідомляє, що президент РФ Володимир Путін прийняв рішення організувати з 26 грудня постачання в нашу країну російської електроенергії і вугілля в обсязі 50 тисяч тонн щодоби, не чекаючи передоплати від української сторони».
Очевидно, у такий спосіб Геннадій Григорович намагався підкреслити свою близькість до монаршого тіла – мовляв, хоча Мінрегіон відношення до постачання енергоносіїв не має, але зв'язок між Зубком та Адміністрацією Президента не переривається, він, як і раніше, вхожий на Банкову та знає всі новини.
Але схаменулося нове Мінстецтво, що опікується так званою «інформаційною політикою». Бо, по-перше, згідно з Конституцією Президент України не може мати жодного відношення до переговорів про постачання електроенергії та вугілля, які він, всупереч Конституції, вже три тижні затято веде зі своїм російським колегою. Заради цих переговорів Порошенко зірвав постачання вугілля з Південної Африки, щоби налагодити закупівлю палива та електроенергії з Росії через дружні бізнес-структури громадянина Російської Федерацїі Костянтина Григоришина. Але переговори вкрай ускладнились наявністю конкурента – Ріната Ахметова – який також хоче возити з Росії вугілля та продавати українцям російську електроенергію.
Для зговірливості Путіна Петру Олексійовичу навіть довелось провести кілька показових відключень Криму від електропостачання (до речі, а на підставі якого пункту статті 106 Конституції України Порошенко командує «Енергоринком»?) і оголосили про підготовку до транспортної блокади півострова. Урешті-решт, Порошенко з Путіним дійшли згоди, домовились про відкати, встановили ціни й Порошенко, який, звісно, не розпоряджається бюджетом, дав вказівку здійснити попередню оплату росіянам.
І тут – як чорт з табакерки – вискочив Зубко й розмістив на сайті свого міністерства повідомлення про те, що Порошенко домовився про постачання електроенергії без попередньої оплати.
Звісно, Геннадію Григоровичу того ж вечера повідомили, хто саме займається в країні державою інформаційною політикою. Але замість того, щоби просто зняти повідомлення з міністерського сайту як помилкове, Зубко вирішив оголосити, що новину про президентські переговори розмістили хакери, які зламали сайт Мінрегіону. І знаєте, як Зубко обґрунтував, що то була саме хакерська атака, а не його ляп – тим, що «Мінрегіон не володіє та не поширює інформацію щодо постачання енергоресурсів в Україну з інших країн».
http://www.minregion.gov.ua/…/pres-sluzhba-minregionu-ne-p…/
Я не раз говорив: рівень Геннадія Зубка – це директорствувати на Житомирському заводі огороджувальних конструкцій. Все, що вище – ганьба та клоунада. Зубко, роблячи сміховинну заяву про міфічних хакерів, навіть не усвідомлює, що якби портал Кабінету Міністрів України був реально зламаний, то «на вухах» вже б стояли Служба безпеки України та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України. Я вже не кажу про Мінстець.
Докладніше про розумовий рівень віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка читачі можуть довідатись отут:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1552111708338955&id=100006204226091&pnref=story

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1072012.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, порошенко, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments