Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Нова гібридна війна Путлера - терор в Європі?

Originally posted by vjn at Франція

Франція завжди була форпостом Росії на Заході Європи. Як сказала пані Віке-Фрейберга - "мені доводилося чути про такий образ, наприклад, від мого хорошого друга президента Франції Жака Ширака, який вивчав російську ще в дитинстві та який дуже симпатизує цій країні - я запитала, чи його бачення Росії, чи то така собі тройка, яка біжить по снігу, а поруч куполи церков, і він погодився з цим. Ширак вважав, що, оскільки комунізм зник як система, росіяни будуть схожі на нас. Ми добре ставитимемося до них – і вони будуть прихильні до нас. Тепер ви, українці, чуєте від європейців, що маєте бути добрими до росіян і що вони тоді відповідатимуть тим самим."

В зв'язку з цим Франція є найкращим плацдармом Росії для, по-перше, розколу ЄС, по-друге - відволікання його уваги та зміни думки про себе.

Якщо ЄС вдасться повернути в русло "ісламська загроза - найбільша в світі, на тлі якої Росія, котра "перемогла чєчєнських екстремістів" краща, що би вона не робила і тому з нею потрібно дружити" - на Україні можна ставити хрест. Бо нею розплатяться задля спільної "боротьби з мусульманами".

В зв'язку з цим у мене жодного подиву не викликає той факт, що в зазвичай мирній Франції, де донедавна навіть арабські бунти проходили максимум з пляшками бензину, раптом загриміли вибухи, почали літати гранати і залунали постріли автоматичної зброї.

Я маю підозру, що це лише початок - оскільки її тільки почали розкачувати. На місці французів я б вже готувався до напіввоєнного життя. Бо теракти будуть тільки збільшуватися, а взаємна ненависть - активно підігріватись.

В тому числі щоб в 2017 році отримати на посаді президента націоналістку Марін ЛєПен, яка знаходиться на офіційному фінансовому утриманні Росії.

Зате в Україні скоріше за все поки що буде спостерігатись сяке-таке "перемир'я", щоб не зіпсувати західний план.


=============== ще:
Журнал сповідує ліві політичні погляди, висміює політиків, ультраправих та релігійні групи. 1 березня 2006 журнал опублікував «Маніфест дванадцяти» (Manifeste des douze) проти нового тоталітаризму — ісламізму, який нібито є загрозою для світової демократії поруч із фашизмом, нацизмом і сталінізмом, які відійшли у небуття. Журнал неодноразово висміював політику та дії президента РФ Володимира Путіна під час Окупації Криму Російською Федерацією та Російсько-української війни. (вікі)
Утриманка ВВХ Марі ЛєПен вже вимагає повернути смертну кару

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1078212.html.
Tags: ввх, европа, конспирология, левые, провокація, рассея, україна, франция, х%№ло, хамас
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment