Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Igor Lutsenko з Микола Коханівський. ДОНЕЦЬКИЙ АЕРОПОРТ І СТАТУС «МІНСЬКИХ УГОД»

Сьогодні українська влада офіційно визнала, що наша ротація в донецькому аеропорті відбувається через російський блок-пост. Характерно, що це сталося ЛИШЕ після того, як в мережі з’явилися неспростовні візуальні докази діяльності такого блок-посту https://www.facebook.com/seatelve/posts/763734313696462. До того офіційні українські особи все заперечували (інколи досить агресивно).
«Неофіційно» це було відомо давно. Як відомо і про те, що наказами командування ЗСУ обмежувалися можливості ведення вогню по російських військах, що декілька разів у Піски під Донецьком поступав наказ відступити. І лише непокора добровольчих батальйонів змушувала «офіційну» Україну вдавати вигляд, що це її воля – воювати за донецький аеропорт і тримати Піски.
Можна тільки порадуватися, наскільки мало авторитету у нинішнього керівництва у збройних силах, і наскільки багато у долі країни вирішують справжні польові командири.
Принагідно хочу підкреслити юридичний факт: право на боці польових командирів, а не начальства. Встановлення будь-яких «зон розмежування» з терористичним воїнством, фактичне визнання права за російськими військовими права контролювати частину території України є повністю незаконним. Українське законодавство, навпаки, зобов’язує найвищих посадовців держави давати відсіч зовнішній агресії – і не віддавати ні клаптика території ворогу, якщо інше не передбачено міжнародними угодами.
Що стосується т.зв. мінських угод, то вони ні в якому разі не є частиною міжнародного права. Україна не виступала в них стороною. Громадяни України (?) Кучма і Медведчук не були повноважними представниками на цих переговорах – принаймні, жоден відкритий указ президента про це не говорить. Як не відомо й про будь-яких інших осіб, котрих офіційно уповноважували стати стороною переговорах у Мінську.
Більше того, директиви для міжнародних переговірників має затверджувати Кабмін – а Кабінет міністрів, наскільки свідчать відкриті джерела, таких директив не давав нікому. І врешті – найголовніше – у нас парламентська республіка, і усі міжнародні угоди мають бути затверджені парламентом. Звісно, в парламент нічого подібного ніхто й не думав вносити.
Отже, не існує ніяких «мінських угод». І дії керівництва держави з посиланням на них схожі, наприклад, на перевищення повноважень з особливо тяжкими наслідками.
Сподіваюся, у майбутньому ми зможемо покарати винних не тільки за розстріл Небесної Сотні, за вкрадені мільярди з бюджету, а й за злочини найвищих осіб на цій народній війні.
Друг Андрей Пастушенко серйозно поранений в аеропорту, зараз у шпиталі. Боже помагай!

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1078349.html.
Tags: беспредел, коллективное х%№ло, лугандония, медведчук, порошенко, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments