Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Наглый беспредел. За гранью

Volodymyr Boyko ·
Як голова Консультативної ради при Генеральній прокуратурі України не можу не прокоментувати допис Igor Lutsenko, з яким відмовився телефоном розмовляти прокурор м.Києва Юлдашев. Річ у тім, що Ігор – не тільки народний депутат України, але й член Консультативної ради при прокуратурі міста Києва. Якщо керівник столичної прокуратури не тільки негайно не виїхав на місце події та особисто не прослідкував за відновленням законності в стінах Святошинського РУ ГУМВС України в м.Києві, але навіть не захотів спілкуватись з членом своєї ж Консультативної ради, то це означає, що треба або ліквідовувати «за нєнадобностью» таку Консультативну раду, або звільняти з органів прокуратури пана Юлдашева – з тих же самих причин. Причому, другий варіант мені здається більш логічним і, головне, законним.
Я вже не кажу про те, що в цивілізованій країні після такого випадку міністр внутрішніх справ був би відправлений у відставку впродовж 24 годин.
P.S. При всій тій критиці, яка лунає на адресу Генерального прокурора України, у тому числі - і з мого боку, я навіть не уявляє ситуації, щоби В.Г.Ярема уважно не вислухав члена Консультативної ради й не вжив би заходи реагування. Але те, що не може собі дозволити Генеральний прокурор України, виявляється, є нормою для його підлеглих This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1080001.html.
Tags: беспредел, бойко, майдан, менты, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments