Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

СБУ про Zello

Markian Lubkivskyi
1 год. ·
Шановні друзі,
До дедалі більшої кількості засліплених пропагандою Кремля наших співвітчизників у Донецькій та Луганській областях приходить прозріння і вони надають Службі безпеки інформацію про події, які відбуваються в т.зв. "ДНР" та "ЛНР".
За їхніми словами, російські бойовики, які координуються представниками спецслужб - як ГРУ ГШ РФ, так і ФСБ, активно шукають для подальшої розправи патріотів України в соцмережах та серед користувачів інтернет-сервісу "Zello".
На небезпеці використання російських соцмереж неодноразово наголошувалось Службою, але до останнього часу "Zello" вважався українцями досить безпечним сервісом. Разом із цим, СБУ отримала від одного з бойовиків-мешканців Донецького регіону, що перейшов на наш бік, беззаперечні докази того, що терористи можуть ідентифікувати користувачів інтернет-сервісу "Zello".
Російські спецслужби, які діють в Донецьку, володіють значними обсягами актуальної технічної інформації про користувачів згаданого сервісу (ім’я; дані із профілів; інші псевдоніми, які авторизовувались з одного телефонного терміналу; IMEI мобільних терміналів та їх IP-адреси тощо).
Зважаючи на те, що розробником даного сервісу є росіяни - єдиним можливим каналом отримання бойовиками таких даних є російські спецслужби.
Тому уникайте передачі каналами "Zello" важливої інформації та вживайте заходів, які б унеможливили вашу ідентифікацію. Пам'ятайте, "Zello" моніториться ворогом, який робить усе можливе для пошуку та боротьби з українськими патріотами.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1081429.html.
Tags: ато, лугандония, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments