Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Переговори - це брехня. Під час війни дипломати можуть лише зафіксувати на папері реальність

Богдан Яременко
Моє мінідослідження переконує, що фразу "після війни завжди настає мир" нам в активний інформаційний обіг закинули з того ж місця, звідки прийшла група Гіркіна-Стрелкова. При чому ці речі ("боротьба за мир" в Україні і прихід Гіркіна) безпосередньо пов'язані між собою.
Балачки про домовляння, домовленості і переговори є частиною великої психологічної війни, яку веде проти України Росія. Завдання цього фрагменту психологічної війни (нав'язування думки, що будь-який конфлікт можна вирішити переговорами і миром) - ретельно продумана акція, спрямована на підрив готовності і бажання українців воювати за свою Батьківщину.
Чому в Парижі це доречно, а в Україні - ні?
Тому що в Парижі треба було не допустити того, щоб низка терористичних актів підірвала громадський мир і спокій, щоб не вилилась у хвилю ненависті, не підірвала мир. При цьому у Франції на момент маршу миру не лише жоден департамент, але і жодна будівля не були під контролем терористів.
Це не так в Україні. Частина нашої території захоплена цілком конкретною країною і цілком конкретними терористами. Вони продовжують вбивати громадян України.
За цих обставин ми зобов'язані і по суті не маємо іншого виходу - лише воювати.
Саме це повинно пояснювати мінінформації, саме цим займатися - мобілізовувати (психологічно) громадян на війну. Цим воно не займається.
Тому мої ФБ друзі пишуть мені приватні листи розпачу: "Pan BOHDAN ya ne rozumiyus v politıci.tomu utrımuyus vid komentariyiv.skajit budlaska ce zakincıtsa???????ya z ........ u nas znovu pocavsa prızıv".
Цих питань під час війни не повинно бути. Це завдання держави - пояснити, що жахи війни закінчуються лише тоді, коли ти або перемагаєш, або програєш. І мобілізація - це єдиний спосіб, який веде до перемоги.
Переговори - це брехня. Під час війни дипломати можуть лише зафіксувати на папері реальність (мирну угоду, капітуляцію тощо), але не можуть цю реальність створити.
Реальність - це війна, яку Росія веде, щоб нас знищити. Значить наша реальність - це війна, щоб вижити.
Під час війни за виживання не може бути маршів миру. Марш гідності, марш готовності, марш волі, марш єдності, марш наступу, марш перемоги.
Але не марш миру.
До миру під час війни маршем пройти не можна. Це знають ті, хто в ці хвилини повзе по мерзлій землі до ворожих укріплень.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1082486.html.
Tags: ввх, коллективное х%№ло, лугандония, подонки, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments