Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Наш Вуковар

Originally posted by pan_baklazhan at Наш Вуковар
Інфіковані радянською ідеологією, українці навіть битву з Кремлем в Донецькому аеропорті зазвичай порівнювали зі Сталінградською. Хоча є приклади значно ближчі та актуальніші:

"Битва за Вуковар (25 серпня — 18 листопада 1991 р.) — найбільша і найкривавіша битва Хорватської війни. 87-денна облога хорватського міста Вуковар з боку Югославської народної армії за допомогою сербських воєнізованих формувань з серпня по листопад 1991 року протягом Війни Хорватії за незалежність. Завершилася поразкою місцевого підрозділу Хорватської національної гвардії, великим спустошенням Вуковара та численними вбивствами і переслідуваннями хорватського населення. У битві загинуло від 2900 до 3600 осіб.

Хоча битва і обернулася значною й символічною втратою для Хорватії, яка не відновила контроль над містом аж до 1998 року, перемога в ній дісталася Югославській народній армії дуже дорогою ціною, і вона допомогла Хорватії здобути міжнародну підтримку своєї незалежності. Широко шанована як ключовий момент у ході війни, вона виявилася пірровою перемогою ЮНА над хорватськими оборонцями Вуковара."
http://uk.wikipedia.org/wiki/Битва_за_Вуковар

Д-В

Всіх друзів вітаю з Днем Соборності України.
Слава Україні!
Героям слава!


This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1083864.html.
Tags: донбасс, жидобандеровцы, история, рассея, сербия, україна, х%№ло, хорватия
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments