Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

На фото: Байден Порошенку - Петро, тут зараз ця курка недощипана Меркель припреться, не ведись...
Розпочався робочий день Петра Порошенка із зустрічі з Генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом. Столтенберг - Порошенку: Петро, то що там той французький жабожер каже, плюнь. Для України двері НАТО відчинені.
У Порошенка планується також тристороння зустріч з віце-президентом США Джо Байденом і канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Очевидно, що на зустрічі будуть обговорюватися провальні результати візиту пані Меркель до Москви.
Крім того, запланована низка двосторонніх зустрічей, зокрема з віце-президентом США Джо Байденом, президентом Литви Далею Грібаускайте, Верховним представником ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федерікою Могеріні.
В 16:00 за Києвом Петро Порошенко виступить на панельній дискусії, присвяченій конфлікту в Україні і питанням європейської безпеки.
Основними темами 51-ї Мюнхенської конференції з безпеки є крах міжнародного порядку в результаті кризи в Україні та його наслідки для європейської архітектури безпеки.

Источник

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1091649.html.
Tags: everyday.in.ua, европа, лугандония, порошенко, рассея, санкції, сша, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments