Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Тарас Чорновіл на тему Коцаби. Як є

Тарас Чорновіл
Відкрив фейсбук і як брудним вітром з сміттєзвалища війнуло. Тема Коцаби. Шановані мною люди як припечені кинулися вихваляти мерзотника, розповідати, який він неймовірний патріот, найбільший борець проти режиму януковича, а злочинна влада (сьогодніщня!) душить свободу слова.
Тож, по-перше: Ніхто свободу слова не обмежував - Остап Дроздов щотижня робить на ЗІКу дуже подібні заяви й оцінки, але без прямих закликів і крім морального осуду нічого не зазнав. А Коцаба, нагадаю, лише в кількох реченнях першої заяви робив якісь оціночні судження й вислював позиції. Все, що йшло опісля - дуже добре відпрацьовані заклики з відвертим нагнітанням ситуації. Цілком свідомі заклики до громадян загалом і певних чітко визначених суспільних груп з метою зірвати мобілізацію. Якби все обмежилося заявою про власну відмову від мобілізації - був би незначний склад злочину. Але вся сукупність дій коцаби, а це цілий ряд дуже вміло розкручених заяв і закликів, тягне на державну зраду. І нічого кривити ніжні носики. Все те, що він робить чітко вкладаєтьтся в логіку дій рашистських спецслужб. Ще раз нагадаю: не одна екзальтована заява, а чіткий план заходів з умілою медіарозкруткою.
Тепер для Богдана Скварона чи шанованої мною Тетяни Близнюк, які відразу ж вишукали, що кацапа писав у прокуратуру проти влади януковича через обрізаний на Новий Рік гімн чи брав участь у походах на Соловки (єдиний з червоно-чорним прапором). А знаєте, де об'явилися найрадикальніші члени і так радикального колись СНУМу - саме там, де й слід - у СДПУ(о), причому досить високо. Коцаба ніколи не був особливо знаковим журналістом чи діячем, тому помічав його дуже епізодично, але пригадую, що якісь повідомлення про причетність до "українського вибору" медведчука були. Так це, чи ні - нині не суттєво - він уже скоїв значно гірше.
І зовсім останнє. Щодо дій СБУшників, які (о жах!) аж кілька годин проводили обшук у його квартирі з "двома маленькими дітками". Якщо не знаєте процесуальної складової - як і скільки проводиться обшук, складається протокол тощо, то не ганьбіться.
А турбує мене те, що замість серйозно розслідувати факти добре організованих акцій зі зриву мобілізації, які відбулися на дуже чітко визначених обмежених територіях (а це зайвий доказ організованості), СБУ обмежиться слідством проти третьосортної медведчуківської шестьори. Щоб не вийшло, як з Нелі Штепою, коли єдиним юридично доведеним сепаратистом в Україні виявилася типова "городская сумасшедшая".

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1092396.html.
Tags: коллективное х%№ло, лугандония, медведчук, рассея, свобода змі, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments