Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Category:

питання до менеджменту?

Віктор Балога

В середу вранці під час ліквідації пожежі у Києві на вулиці Саксаганського загинуло двоє рятувальників. А у четвер Президент своїм указом присвоїв другий ранг державного службовця першому заступнику Голови ДСНС Анатолію Бойку.
Саме тому Бойку, який під час Майдану безпосередньо керував підрозділами ДСНС, які на рівні з «Беркутом» приймали участь у боях на Грушевського, і який забезпечував життєдіяльність табору тітушок у Маріїнському парку! Це людина, яка в першу чергу підпадає під люстрацію.
Пане Президенте, далекий від думки, що присвоєння таким кадрам високих рангів – Ваша особиста ініціатива, чи тим більше – злий умисел. Думаю, тут питання до менеджменту, який готує Вам Укази на підпис. Хто б це не був, але такі рішення деморалізують особовий склад рятувальників, а особливо – тих, хто не погодився виконувати злочинні накази керівництва під час Майдану. Я вже не говорю про політичні наслідки від таких Указів. Це не додає честі ні Главі держави, ні тим, хто на Банковій готує документи.


This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1105755.html.
Tags: балога, коллективное х%№ло, майдан, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments