Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Невідомі розгромили квартиру, зареєстровану на Вікторію Сюмар

Оприлюднено перші фото з розгромленої квартири громадського активіста та експерта, співзасновника Центру політичних студій та аналітики Віктора Тарана, зареєстрованої на депутата Верховної Ради («Народний фронт») Вікторію Сюмар.
Про це повідомляється на сторінці ЦПСА у Facebook.
Зазначається, що Таран розглядає три версії скоєного нападу. У першу чергу, на його думку, напад може стосуватися діяльності його дружини-депутата Вікторії Сюмар.
«Перша – що вандали діяли проти його дружини, що наразі є народним депутатом і на яку зареєстрована квартира, але з якою він перебуває у стадії розлучення», – зазначили у центрі.
Також напад може бути пов'язаний з громадською діяльністю самого Тарана.
«Друга версія – що напад пов’язаний з професійною антикорупційною діяльністю експерта. Прикметно, що напад стався через три дні після підписання президентом антикорупційного закону «Про відкритість використання публічних коштів», одним з авторів, а також головним лобістом якого був Віктор Таран», – йдеться у повідомленні.
За третьою версією, напад скоїли проросійські активісти, щоб залякати.
«Третя версія – що це проросійські активісти, які намагаються залякати громадських активістів Києва, почати в Києві другу «русскую весну». На користь цього свідчать деякі проросійські написи, залишені нападниками на стінах квартири. Проте не виключено і те, що ці написи залишені, щоб приховати мотив і заплутати слідство», – зазначив Віктор Таран.
Нагадаємо, у четвер, 5 березня, у Києві невідомі розгромили квартиру, зареєстровану на депутата Верховної Ради («Народний фронт») Вікторію Сюмар, у якій проживає її чоловік, політолог і громадський діяч Віктор Таран.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1106322.html.
Tags: беспредел, київ, подонки, свобода змі
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments