Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Костянтинівка. Не можна ставити людей в позу "я кручу законом, як хочу"

Originally posted by vjn at post

В Костянтинівці траур і буча - бо українська БМД наїхала на людей і задавила жінку з дітьми. Важко переоцінити це значення для кремлівської пропаганди - цілком можливо скоро там буде бунт, а йому залюбки допоможуть терористи. Це тільки на хитро зробленій карті АТО від "Слово і діло" від терористичної Горлівки до Костянтинівки три дні летіти, а насправді там нещасних 20 кілометрів, а до лінії фронту і того менше.

Це трагедія, але, на жаль, цілком очікувана - швидше можна дивуватися, як вона не сталася раніше. Вона могла статися, наприклад, коли БМД ледь не наїхало на автомобіль в черзі біля блок-посту, в результаті чого БМД злетіло з дороги і перевернулось.

Зрештою подібні трагедії не обмежуються наїздами - сюди комплектом йдуть розстріляні, підірвані, знищені іншими різними способами.

Бо не можна суміщати несумісне довго і без наслідків. Якщо "ой, потрібно бігти на операцію", але "сьогодні ж день народження кращого друга", тому "я тільки соточку і побіг" - раз пронесе, другий пронесе, на третій рука здригнеться і пацієнт поїде до моргу.

Всі ці жертви - наслідок війни де-факто і мирного часу де-юре. Бо згідно умовам мирного часу гусенична техніка взагалі не має права пересуватися дорогами загального користування з твердим покриттям (стаття 29 закону України "Про дорожній рух") і цей горезвісний БМД мав би бути на платформі тягача в супроводі як мінімум однієї машини ДАІ.

Звісно, за законами воєнного стану чи воєнного часу стан доріг не має приорітетного значення, тому техніка гасає, як їй потрібно для виконання бойових завдань - але щоб не було мирних жертв ті ж таки закони передбачають примусову евакуацію населення, комендантський час та обмеження руху.

А у нас - мир.

Тому у нас загинула купа населення в Дебальцево та інших населених пунктах, звідки це населення своїми силами намагались вивезти волонтери.

Тому у нас заводи, склади, музейні цінності переходять цілими і неушкодженими до рук терористів - бо примусове вивезення може бути лише в умовах воєнного часу.

Тому у нас гинуть під гусеницями жінки з дітьми. Тому в Костянтинівці цілком обґрунтований бунт і я його розумію - не можна ставити людей в позу "я кручу законом, як хочу" і при цьому думати, що не буде логічної відповіді.

Кров загиблих не лише на руках у терористів, які призвели до нинішніх подій.

Їхня кров ще й на руках тих хитросраких вилупків - це я про всю когорту хитро викручених починаючи від Порошенка і закінчуючи стадом порохоботів - які підіймають виття щодо будь-якої згадки про введення воєнного стану в тих областях, де йдуть бойові дії.

І скільки їх ще загине (а гинуть буде ще багато), і скільки ще народного добра прихапає Росія - всі ці жертви і втрати будуть в тому числі і на совісті цих, якщо їх так можна назвати, людей.This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1109374.html.
Tags: ато, беспредел, коллективное х%№ло, порошенко, прдоны, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 35 comments