Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сквер Небесної сотні у центрі Києва можуть забудувати


Сквер можуть забудувати отаким комплексом. Фото з Facebook-сторінки "Міста-Саду"
Сквер Небесної сотні на вулиці Михайлівській, 24-26, який місцеві активісти облаштували на місці багаторічного звалища, можуть забудувати за рішенням суду.
Про це пише муніципальна газета "Вечірній Київ" з постанням на координатора спільноти "Місто-Сад" Євгенію Кулебу.
За словами Кулеби, столичні активісти дізнались про рішення суду від 14 жовтня 2014 року, яке залишило в силі плани щодо будівництва у дворах і на Михайлівській площі офісного центру.
"Ми дізнались, що прокуратура уже все без нас "порішала". Поки ми створювали на місці звалища, що існувало тут упродовж 7 років, Сквер, прокуратура  прокрутила класичну для себе схему – тихенько програла всі суди, без жодних повідомлень", - розповіла Кулеба.
Кияни багаторічне звалище перетворили на доглянутий сквер

Вона додала, що активісти подали заяву у березні 2014 року, і тоді прокурор сказав, що він повідомить про засідання судів у письмовому вигляді, але додав, що це тягтиметься роками.
"Але про суди, їх результат, про апеляції ніхто нікого не повідомляв. У рішенні стоїть, що ми не з’явились. Ми кілька тижнів тому попросили депутата Київради Рену Назарову дізнатись, як там наша справа. І ось що з’ясувалось: зараз справа у касаційному оскарженні", - додала Кулеба.
Ось так сквер виглядав восени 2014 року

Засідання Київського госпсуду, де було прийнято рішення про відмову у позові, вела суддя Пригунова А.Б., міську прокуратуру представляла Лядецька Л.В.
 Сквер можуть забудувати готельно-офісним комплексом. Фото archimatika.com

Сквер, прилеглий до Михайлівської площі, який так і називався "Сквер по вулиці Михайлівській" площею 0,3 га без громадських слухань Київрада 8 лютого 2007 року передала ТОВ "Укрінвестресурс" для реконструкції скверу і будівництва готельно-офісного комплексу.
Оренда ділянки площею 0,5512 га була оформлена на 10 років 30 березня 2007 року, а уже 31 травня 2007 року Київрада і "Укрінвестресурс" підписали договір купівлі-продажу ділянки у 0,2549 га.
Частина ділянки, що входить до Михайлівської площі, розташована на території історико-архітектурного заповідника "Стародавній Київ".
Фото з сайту misto-sad.com.ua
ист

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1119856.html.
Tags: everyday.in.ua, київ, майдан, менты, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments