Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Про ситуацію в батальйоні ОУН

Ганна Сінькова
Є кілька фактів про передову, які дають мотив для роззброєння ефективної сили в Пісках - батальйону ОУН.
1. Здачу територій вже підписано, за неї отримано гроші і гарантії захисту російського бізнесу українського президента. ОУН проти - це наламує гешефт двох хуйлів.
2. Київ звик відступати перед "потужною силою агресора". Для цього київ робить страшні котли, грається в символи-аеропорти і артистично плаче. Бат. ОУН же показав, що бурятів можна відганяти далеко й надовго і для цього не потрібні ні пафос, ні відмиті гроші - просто бажання захистити свою країну.
3. Передова - це найкращий коридор для контрабанди. Але цей коридор треба звільнити від тих, хто на війні воює, а не заробляє бо може бути палєво.
4. Раніше з потурання влади Гумнюк викрав майже всю зброю і автівки батальйону. Тобто якщо зараз роззброїти батальйон - людей неможливо буде вивезти на безпечну територію. Для чого потрібні роззброєні бійці на передовій? Та щоб ви знову плакали перед екранами про новий котел...

Хто не в курсі - нагадаю: зараз штаб ОУН оточили БТРи ЗСУ. 93 бригада намагається роззброїти бійців. This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1120276.html.
Tags: ато, беспредел, порошенко, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments