Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В двух словах :)


Українського журналіста, вірного апологета русскіх матрьошек, ненависника галичан та цього вашого украінства вбивають під час виступу Сонцепузого, щоб цей самий Соцепузий міг пизданути заготовку про політичні вбивства в хунтівській Україні.
...
Хто наступний? Бондаренко? Царьков? Смоненко? Втім, за Лєну я більш-менш спокійний: вона, на відміну від Калашнікова і, тим більше, Бузини -- не останній і надійний боєць. Знадобиться ще. То лі дєло одіозна, але нахер нікому з сильних світу цього не потрібна Монтян...
Лишається ще одне з очевидного: розхитування ситуації, провокація -- і доцільність цього припущення підтверджують підозри куди розумінших і поінформованіших за мене людей. А хороша провокація -- кривава, багаторівнева і послідовна провокація. То ж продовження має бути. І тут на думку спадає дата, сакральніша для Москви за Різдво, Великдень і дні народження Гундяєва з Сталіним наперевіс -- День їхньої перемоги. З смаком крові на устах.

============
Робот Яндекса полдня в горячей пятерке новостей сообщает,
что Путин рассказал о походах в баню со Шрёдером. И более Путин не рассказал ни-че-го.

===========
Во-первых, несмотря на повышенные истеричность и пиздливость, Бузина всегда был никем - с нулевыми вниманием, уважением и политической ценностью. Во-вторых, за 15 лет пиздливости этой моське, не вылезающей из судов, ни разу не сломали шею, великодушно махнув еще после Оранжевой: "Та нехай бреше, йолоп". В-третьих, есть десятки персон поинтереснее: вон у Калашникова сколько подельников еще осталось - стрелять-не перестрелять.
Для народной мсти слишком бесполезный и хаотичный выбор. Менталитет не тот-с.


This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1123821.html.
Tags: прдоны, провокація, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment