Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Офіційно

Зорян Шкіряк
Остання інформація з пожежі в зоні відчуження. Ситуація значно покращилася. Фронт пожежі оточений і зупинений. Ситуація на 100 % контрольована.
Осередків відкритого верхового вогню практично не залишилось. Є окремі перекидання на маленькі частини молодих дерев але вони не значні і пов'язані з поривами вітру. Крім того, на значній території продовжується тління трави і згорілих дерев. З самого ранку працює наша пожежна авіація і ефективно гасить залишки вогню. Радіаційний фон в нормі, жодних загроз нема. Всім спокійно, ніякої паніки! Йде планова робота. Всі підрозділи і техніка ДСНС, що залучені до гасіння пожежі в зоні відчуження, перебувають на місці і безперебійно працюють над подальшою локалізацією. Оперативні служби щогодини повідомляють мені про стан просування справ. Ніяких сумнівів, ми впораємося. Все буде добре. Слава Украіні!
=========

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1133011.html.
Tags: радиоактивность, україна, чернобыль
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments