Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Богдан Яременко про мінські угоди

Вся ця непристойна балаканина, що усі включно з Путіним підтримують ідею додаткових миротворчих сил на Донбасі, яка має наслідком лише те, що усі включно з Путіним спростовують свою згоду на це, свідчить одне: Мінські домовленості, які уявлялись Порошенком і його аналітиками, що нібито завжди прораховують усі сценарії і завжди мають план "б", у вигляді простору для маневру, насправді перетворюються у вузьке стійло, де з одного боку підпирають росіяни, а з іншого - європейці. Уткнувшись носом в ясла з несвіжим сіном, яке їсти немає сили, Україна лише чує з усіх боків - їжте, і не випендрюйтесь, бо ви самі цього просили, а нового сіна не буде, поки не з'їсте того, що наскирдували в Мінську.
Ось тепер питання лише в тому, чи мова йде про дурне теля чи бика, який потрощить стійло, в яке через тупість і наївність дав себе затягти.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1136078.html.
Tags: ато, коллективное х%№ло, лугандония, медведчук, порошенко, прдоны, рассея, україна, х%№ло
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 113
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment