Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Дохтур Лівсі про "політики уміротворення"

Дохтур в послєднє врємя плохо понімає європейців. Всі вот еті політіки уміротворєнія, "ах, простітє, оні нічаянно", "Росія прагнєт к міру"... Да не може країна, що проводить воєнні паради, прагнути миру. Апріорі не може. Уяснив, господін Пан Гі Мун?
Але саме цікаве і сокровєнне - "із-за санкцій ми тєряєм дєньгі".
О какіх дєньгах рєчь, господа?
От комусь доводилось чути про європейського політика чи бізнесмена, який зберігає свої кровно нажиті збєрєженія в рублях в офшорной зонє Саратова чи Іркутска?
Це ваші гроші, панове. Це ви друкуєте всі ті разноцвєтні фантіки і вимінюєте на нєфть і газ у агресівних північних аборігєнов. І без цих самих фантіков вся масівна рубльова зона вмить скукожиться у охоту і собіратєльство, бо "високіє тєхнології" обросшої метастазами нанострани напряму залежать від можливості купить за валюту готові компонєнти в Китаї і склєпати із них шото неєздящєє чи нелєтающеє при помощі молотка, зубіла і такой-то матєрі.
І єслі вас беспокоїть то, що без посрєднічєства Росії становиться дуже важко перекинути пару вагонов фантіков мєжду собой, значить шось там неправильно склеєно в Євросоюзі. Не тими духовними скрєпами. А неправильні скрєпи визивають актівну корозію. Як не вірите, гляньте на Грузію, Молдову чи Україну, де незрєлі ідіоти у власті свого часу рішили не заморачуваться і зацемєнтірувать молодую державу сомнітєльною народною смєсью із соломи, навоза і особой духовності в качєствє каталізатора. Солома згнила, навоз разложився і освободівшаяся духовность затхнула так, шо люди по всій планеті гидливо морщать свої носи.
Чи треба воно вам, панове європейці? Уся ця грязь і зайвий головний біль?
Он у індусів сьогодні обільна мігрєнь. Вони уже другі сутки на енерджайзєрах, всьо питаються відшукати і сформулірувать, яким чином брава індійська армія совмєстно з Росією і Китаєм штурмувала Бєрлін. Бо якось невдобно, коли тебе непонятно за які заслуги чествують на параді чужих побєд.
І уж тєм болєє совєршенно не треба боятися партньорства Росії й Кітая. Рогозін може вообще целіком розсипатися мєлким бісєром на тєму совмєстного вєртольота з російським двігатєлєм і откривающихся в связі з цим пєрспєктів для оборонного комплєкса. Його пєрвого росстріляють за халатность, коли вєртольот цей повторить гєроїчну судьбу "Прогреса", "Булави" і прочего чуда російської тєхніки, способной унічтожить чєловєка без єдіного вистрєла, ісключітєльно тєхногєнними факторами. І плєвать, шо чєловєком цим буде обслужуючий персонал. Баби єщо нарожають, аби только водка в ценє не росла.
В Кітає вообще люблять росстрілювать разлічних чиновніков. Кажуть, харашо стімулірує КПД, розвиває лічну ініціатіву, ефєктівно прєдотвращає корупцію. В Росії тоже такоє люблять, но ніяк не рішаться, дємонстріруя общєству, влюбльонному в Сталіна, непозволітєльну слабость. Єслі би у "Лєвада-Центрі" ризикнули сравніть рейтінг Путіна і Цзіньпіня, їх би ждало много пріятних откритій. А може, уже ріскнули. І імєнно потому Цзіньпін на правах побєдітєля приймав парад побєждьонних. А побєждьонний украдкой размазував по щекам сочащийся от жари ботокс і мєчтав повернуть врємя вспять, шоб не повторить билих ошибок і не ув'язнуть на цілий год, а сразу молнієностим побєдоносним бліцкрігом торжествєнно в'єхать в Бєрлін верхом на Хірургє.
Бо крисі, загнаній в угол, повсюду мерещаться русофоби. Только фобій уже давно ні в кого немає. І даже жалості не осталось, лише обичная чєловєчєская брєзглівость.
Китайський пітон піймав собі дуже жирного російського кролика і буде мєдлєнно переварювати його нєсколько дєсятілєтій. Достаточних для того, шоб мір стрємітєльно ізмєнілся. І утонувшу в собствєнних екскрємєнтах імпєрію вспоминали только історіки і юморісти.
А шо касається разноцвєтних фантіков с огромний колічєством стєпєнєй защіти, то їх багато буде ше напєчатано. І всєгда найдуться аборігєни, які раді них согласяться продать даже собствєнну честь і совєсть.
Нє правда лі, господін Пан Гі Мун?

Дохтур Лівсі

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1139567.html.
Tags: европа, китай, коллективное х%№ло, подонки, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments