Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Клімкін анонсував відкриття нових справ проти поплічників Януковича

Незабаром Генеральна прокуратура України відкриє нові кримінальні справи проти поплічників колишнього президента Віктора Януковича

Як повідомляє Еспресо.TV, про це в інтерв'ю ТСН заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.
Він нагадав, що у червні має відбутися саміт Європейського Союзу, на якому обговорюватимуть питання продовження персональних санкцій проти "сім'ї" Януковича, ватажків терористів, посадових осіб Російської Федерації, а також економічні обмеження проти Росії.
Глава МЗС висловив переконання, що Євросоюз продовжить санкції.
"Я знаю позиції всіх країн-членів ЄС. І на сьогодні і настрій, і налаштованість дуже чіткі: або ми виконуємо весь комплекс Мінських домовленостей (щодо деескалації збройного конфлікту на Донбасі. - Ред.), або санкції чітко залишаються", - наголосив він.
Клімкін також зазначив, що "ходять розповіді" про слабку позицію у цьому питанні з боку деяких країн.
"Звичайно, ходять різні легенди чи розповіді про те, що позиції деяких країн не є такими сильними. Але насправді Європейський Союз довів, що європейська солідарність чогось варта в цьому світі", - підкреслив він.
Міністр також зауважив, що основою для продовження санкцій проти поплічників Януковича стануть кримінальні справи, які незабаром будуть відкриті.
"Щодо дій Києва, то там має бути чітке юридичне підґрунтя. Генпрокуратура над цим працює. І, звичайно, по кожному випадку там має бути (кримінальна. - Ред.) справа. Справа, звичайно, буде. І це буде служити основою для продовження санкцій", - пообіцяв він.
"У нас є політичний блок санкцій (це те, що буде продовжено на наступному саміті Євросоюзу), і санкції проти окремих осіб, які мають юридичне підґрунтя", - додав Клімкін.
Нагадаємо, під час інтерв’ю Клімкін також заявив, що громадяни України повинні позбутися своїх пострадянських паспортів до кінця поточного року.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1150471.html.
Tags: арбузов, европа, колесников, прдоны, табачник, україна, янукович
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments