Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Щодо «люботинського стрілка»

«Стрілок» проживав у будинку за адресою: м.Люботин, вул. Ударна/Дунаєвського, 8/2. Під заставу цього будинку родич «Стрілка» свого часу позичив у приватної особи 21800 доларів США з терміном погашення боргу не пізніше 18 квітня 2012 року. Боржник повернув лише 6800 доларів США й помер у липні 2013 року. Таким чином, заборгованість складала 15 тис. доларів США, окрім того договором позики була передбачена пеня у випадку невчасного погашення боргового зобов’язання в розмірі 5% на день (!).
Достеменно знаючи, що будинок обтяжений заставою, а покійний мав борг, дружина небіжчика вступила в спадщину, тим самим повністю перебравши на себе боргове зобов’язання. Урешті-решт кредитор звернувся до суду й суд виніс абсолютно законне рішення (див. в Єдиному державному реєстрі судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/42853726) – стягнути з правонаступниці померлого 410 тис. грн. основного боргу (еквівалент 15 тис. доларів США за курсом НБУ на момент винесення рішення). Що стосується пені, то рішенням суду вона була істотно зменшена до суми, що також дорівнює 410 тис. грн.
А оскільки будинок і земельна ділянка перебували в заставі, суд, цілком природно, постановив виселити не тільки дружину померлого боржника, але й інших мешканців (одним з яких якраз і був "люботинський стрілок"), позаяк вони при укладанні договору іпотеки взяли на себе зобов'язання звільнити будинок у разі неповернення грошового боргу. Ось це й призвело до ексцесу з захопленням заручників, коли державний виконавець разом з дільничним міліціонером і понятими прийшов виконувати судове рішення.
Висновок: голова дана людині не тільки для того, щоби нею їсти. Треба думати перед тим, як підписувати договори, брати на себе якісь зобов’язання або вступати в спадщину, обтяжену боргами.

Volodymyr Boyko

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1151290.html.
Tags: дебилы, менты, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments