Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

"Чорний список"? Нехай, пом'якшення санкцій щодо Росії з боку ЄС не буде!

Originally posted by dipcourier at "Чорний список"? Нехай, пом'якшення санкцій щодо Росії з боку ЄС не буде!

Про це заявила в розмові з українським політологом, Ростиславом Демчуком член Європарламенту, фігурантка "чорного списку Кремля", депутат Європарламенту Хейді Хаутала.
Для мене це не було аж такою несподіванкою. Адже ви знаєте що попередньо не була допущена в Росію моя колега Ребекка Хармс, яка їхала до Москви, аби підтримати вашу ув'язнену в Росії землячку Надію Савченко. Пані Ребекку російські прикордонники брутально розвернули назад. Подібне сталося з нашою колегою з Європарламенту Сандрою Калміетте, яка подорожувала в Росію на зустріч з представниками громадських організацій ...
Щодо мене особисто, то для мене Росія... я нею не переймаюсь. І не здивована що потрапила в російський "чорний список". Адже я понад 10 років співпрацюю з опозиційними російськими громадськими й політичними організаціями: "Меморіал", "Хельсінська група", "Голос", ну і в якійсь мірі з представниками "Парнасу" Бориса Нємцова.
Як я з ними буду й надалі спілкуватись? Хороше запитання. Я ще не знаю. Звісно що "чорний список" стає тут на перешкоді. Але я думаю що це - тимчасове явище.
Звісно, реагувати будемо. Наступного тижня у Європарламенті саме з приводу цього питання відбудеться засідання Комітету Європарламенту з міжнародної політики за участі Верховного представника ЄС у справх зовнішньої політики і безпеки Федеріки Могеріні. Буде узгоджена й виготовлена загальна реакція на цей "чорний список" і будуть схвалені плани ЄС щодо подальшого розвитку стосунків з Росією. Ми розуміємо, що поява цього "чорного списку" зроблена у кадебістській манері Володимира Путіна і спрямована на залякування європейських політиків, на застереження щодо невиконання Росією Мінських домовленостей тощо.
Основною причиною появи цього "чорного списку" - це наша підтримка України і засудження експансіоністської, агресивної політики Росії стосовно України. Однак пом'якшення санкцій щодо Росії з боку ЄС не буде!

Ростислав Демчук, Groм ТV


Ще високодуховного, що принесла рассея на Донбас:
Originally posted by saracinua at Без комментариев. 31


This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1158381.html.
Tags: ато, европа, лугандония, рассея, санкції, україна, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments