Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сергій Клюєв втік із України до Росії

Одіозний народний депутат Сергій Клюєв, з якого зняли недоторканність, втік із України до сусідньої Росії.
Про це повідомляє з посиланням на власні джерела в Москві російський власкор "Інтера" Данило Русаков, розслідування якого показали в ефірі телеканалу ввечері 14 червня.
"За даними наших джерел, саме тут, у Жуковці, тепер оселився Сергій Клюєв. По сусідству з іншими втікачами, які покинули Україну після Майдану і, не торгуючись, скуповували тут будинки", - йдеться в сюжеті.
"У Підмосков'ї Клюєв виник наче нізвідки, подробиць втечі не знає ніхто. Тут лише єхидно жартують із приводу "високого професіоналізму" української міліції, яка чи то не змогла запобігти втечі, чи то не захотіла", - наголошено в розслідуванні.
За інформацією каналу, український нардеп відходить від стресу у ресторані "Веранда удачі" на московській Рубльовці.
Як повідомило ЗМІ, обслуговуючий персонал закладу неформально пліткує про розкішний особняк, який нещодавно купив тут якийсь український парламентар.
"Колишній депутат Верховної Ради за один день купив будинок. У ньому Янукович жив кілька днів, за 40 із хвостом мільйонів євро. У Жуковці, у Барвисі. І це для нас, і для європейців дивно, коли купується нерухомість за кількадесят мільйонів євро за один день", - пояснив у сюжеті російський опозиційний політик Олег Мітволь.
http://www.theinsider.ua/politics/557de7ae3b9c3/


This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1166378.html.
Tags: менты, подонки, прдоны, рассея, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments