Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Шапіто Порошенка з законом про імпічмент Януковича

Доки електорат, розвісивши вуха, милувався шапіто зі звільненням голови СБУ Наливайченка, Арбітр Нації звернувся до Конституційного Суду України з поданням про визнання неконституційним закону про позбавлення Віктора Януковича звання президента.
З текстом подання можна ознайомитись отут:
http://www.ccu.gov.ua/uk/publish/article/276637
Варто відзначити, що Закон про позбавлення Януковича звання президента Верховна Рада ухвалила ще 4 лютого 2015 року. Але впродовж тривалого часу Порошенко, грубо порушуючи Конституцію, ані підписував цей закон, ані накладав на нього вето. Нарешті кілька днів тому Порошенко поставив свій підпис без жодних зауважень, 17 червня 2015 року закон був опублікований, 18 червня вступив у силу, а вже 19 червня в Конституційний Суд України надійшло подання президента з проханням визнати цей закон таким, що суперечить Конституції.
Отже, такий тривалий проміжок між прийняттям закону та його підписанням пояснюється тим, що в Адміністрації Президента готували конституційне подання та домовлялись з Конституційним судом про те, що судді допоможуть Порошенкові зберегти обличчя. Він, мовляв, підпише закон про позбавлення Віктора Януковича звання президента, а судді цей закон оголосять таким, що втратив чинність через невідповідність Конституції.
При цьому, звісно, позбавити Януковича звання президента можна виключно шляхом імпічменту й не має жодних сумнівів, що Конституційний Суд України задовольнить подання Порошенка.
===============
Ще пояснення в коментах:
Цей безумний закон дозволяє без процедури імпічменту, набравши 226 голосів у будинку під куполом, позбавити президента України звання "президент України". Президент є, а звання не має. Цей закон свідчить про розумовий рівень тих, хто за нього голосував. Але Порошенку треба було просто накласти вето й сказати: "шановні депутати, найбільша політична проблема країни - це відсутність процедури імпічменту, оскільки досі не має закону про слідчі комісії Верховної Ради. Давайте приймемо такий закон, внормуємо процедуру імпічменту, передбачимо, що робити з такими, як Янукович..." Але Порошенко вето не став накладати, оскільки розуміє, що в разі прийняття закону про спеціальні слідчі комісії Верховної Ради він ризикує піти вслід за Януковичем - але вже на законних підставах. Натомість став демонструвати пози політичної проституції

Volodymyr Boyko

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1169736.html.
Tags: бойко, дебилы, порошенко, україна, янукович
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment