Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

цей запис містить діалектику

Дуже слушна думка :)
----------------------
Originally posted by mykolap at цей запис містить діалектику
Лиховісний Противсіх повертається. По суті, наразі на донецько-слобідських територіях тре масово поширювати месиджі противсіхозу, відрацьовані на виборах 2010 року. Варіант: пішов проголосувати -- підтримав хунту. Жодного голосу дончан(харків'ян) до фашистської ради. За кого б ти не голосував - виграє Порошенко тощо. Агітацію випускати від імени народних республік та партії регіонів, які будуть виконувати ролю камуфляжного паспорту.

А ще я прийшов до висновку, що білогвардієць Стрілків, професор Соловей та ТБ-ведучий Солов'йов є самими головними українськими агітаторами в російському медіапросторі. Причому важливі для нас месиджі "Новоросію злили" та "пропало всьо" доносяться не "по пощадям", а конкретно на імперську таргет-групу. Я думаю, що їм тре дати трибуну на українському радіо для закордону.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1171912.html.
Tags: вибори, лугандония, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments