Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Україні пора позбавлятись зайвих символів та зайвих слів-символів

Україні пора позбавлятись зайвих символів та зайвих слів-символів. День кримськотатарського прапора => День кримського прапора. Кримськотатарський гимн => кримський гимн. Кримськотатарська мова => кримська мова. Кримськотатарська автономія => кримська автономія.
Так, кримські татари не єдиний нарід на півострові, і навіть не єдиний корінний нарід. Проте саме з ними та на їхній базі буде відновлено кримську автономію, можливо і кримську державність, і встановлено проукраїнський, проєвропейський Крим. Якщо взагалі таке буде, звичайно.
Представники всіх інших народів отримають там всі належні права, але за однієї умови.
Коли живеш в Чехії, не смій казати що нема ніяких чехів; коли живеш в Україні, не смій казати "немає ніякої України"; коли живеш в Казахстані, не смій казати що казахи тут прішлиє. Коли живеш у Вірменії, не смій казати "а був лі геноцид? і можна лі називати це геноцидом?". Аналогія, сподіваюся, всім зрозуміла.
Ali Tatar-zade

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1173982.html.
Tags: крим, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments