Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Черговий вислів "по Фрейду"

"гарантує справедливий розгляд, якщо..." А якщо ні, то розгляд буде несправедливий, так? Хоч би хто пояснив нашим "правоохоронцям", що розгляд повинен бути справедливим НЕЗАЛЕЖНО від чого б то не було.
=========
Глава СБУ Василь Грицак заявив, що його відомство гарантує справедливий розгляд, якщо всі бійці "Правого сектора", які взяли участь в інциденті у Мукачеві, здадуть зброю і почнуть співпрацювати з владою.
"Є незаперечний факт, на який держава зобов’язана відреагувати насамперед - загинули люди, є поранені. Необхідно не допустити кровопролиття, не допустити жертв. Це найважливіше. Ми в постійному зв’язку з керівництвом "ПС", ситуація стабільна. Вирішувати проблему необхідно з урахуванням позиції всіх сторін. Продовження бойових дій ми не допустимо", - заявив він.
Він зазначив, що необхідно провести максимально прозоре розгляд, за участю громадськості, народних депутатів, щоб встановити всі деталі та обставини, за яких був відкритий вогонь, і загинули люди. "Щодо боротьби із злочинністю. Під час розслідування буде дано визначення мафіозним структурам області. І з такого розслідування треба було починати", - додав голова СБУ.
http://pmg.ua/life/34797-prodovzhennya-boyovykh-diy-u-mukachevi-my-ne-dopustymo-golova-sbu

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1186076.html.
Tags: дебилы, майдан, менты, мукачево, порошенко, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments