Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

НЕ ДАЙ ДЕПУТАТАМ ВІДІБРАТИ У ТЕБЕ ЖИТЛО!

Originally posted by mentbuster at НЕ ДАЙ ДЕПУТАТАМ ВІДІБРАТИ У ТЕБЕ ЖИТЛО!
Верховна Рада ще до кінця літа вирішила прийняти Житловий Кодекс, який зробить мільйони українців безправними у власних помешканнях та узаконить комунальне рабство. Кодекс написаний так, аби кожен українець платив кабальні побори і при цьому не мав іншого вибору.
 
Їх зупинити може тільки рішучий протест!

Офісний центр, дорога, висотка чи майданчик для гелікоптера можуть бути побудовані на місці вашого будинку до Євро-2012 або під іншим приводом, адже ваш будинок може заважати “суспільним потребам” забудовників.

Всі громадяни будуть змушені користуватись послугами управлінських компаній. Кожен будинок зобов’язаний буде обрати собі такого “виконавця послуг”, і лише одного, що фактично робить людей рабами, змушеними платити НЕПОМІРНІ КОМУНАЛЬНІ ТАРИФИ без покращення якості послуг, розмір яких буде встановлюватись цією керуючою структурою.

Реальної конкуренції між керуючими компаніями не буде. Кабмін визначатиме перелік тих організацій-монополістів, які грабуватимуть мешканців будинків.

Ви не зможете відмовитись від підписання договорів. Публічно запропонований договір з пропозиціями споживачу не підлягає письмовому оформленню. Його достатньо опублікувати в місцевій газеті – і це означатиме, що ви погодились на ці тарифи.

Втекти від рабства буде нікуди, бо воно охопить усі житлові будинки. Кодекс дасть керуючим компаніям можливості розправи з людьми – від права виселення їх з власного житла до можливості житлово-комунальних інспекторів вриватися в квартири без рішення суду, що не дозволено навіть міліції.

В жодній успішній країні немає ніяких Житлових Кодексів. Всі питання, що регулюють сферу ЖКГ, є в законах і в Цивільному Кодексі. І замість того, аби їх доопрацювати, влада створює величезний новий кодекс. Бо мета його прийняття одна – дерибан нерухомості та викачування грошей з громадян.

Деякі норми проекту прямо суперечать Конституції України, зазіхають на принцип недоторканості приватної власності НА ВИГОДУ ЖМЕНЬКИ ДЕПУТАТІВ-ЗАБУДОВНИКІВ, які й проштовхують цей Кодекс.

Ми вимагаємо:

1. Відхилити проект Житлового Кодексу.


2. Не допустити встановлення монополії в сфері надання комунальних послуг і створення
керуючих компаній в цій галузі.

3. Невідкладно прийняти закони, що дають власникам помешкань реальну можливість бути повноцінними
співвласниками будинків та ефективно управляти особистим майном.

Громадська ініціатива  “Проти житлового рабства”

(об’єднує 20 організацій, які підписали Маніфест проти житлового рабства, а також експертів,
аналітиків, профспілки, організації співвласників багатоквартирних будинків)

Відкладіть усі справи і
захистіть власне житло! Запросіть знайомих! Поширюйте цю інформацію!

Увага! Акція відбувається
без партійної і організаційної символіки

Громадський комітет “Проти комунального рабства”

тел.: 0993058732, 0638993621

Tags: беспредел, житлокодекс, жкг, инфопорн, монтян, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 112
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments