Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Балога допомагав бійцям "Правому сектору"

Закарпатський політик, народний депутат України Віктор Балога відреагував на останні події, пов’язані з візитом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та допити тимчасової слідчої комісії по Мукачеву.
"Можливо, хоча б зараз, коли радник Авакова цитує Ланя, як цінного свідка у справі про стрілянину в Мукачеві, до людей дійде, що усе це була чітко спланована провокація з дискредитації "Правого сектору". А за одне - можливість звести рахунки зі мною особисто.
Можливо, до людей дійде і те, що занадто підозріло, коли МВС кидає стільки особового складу і техніки на пошуки кількох "правосєків", але усіма силами вигороджує озброєних фанатів марки "Adidas", - стверджує нардеп на своїй сторінці у Фейсбуці.
Крім того, Віктор Балога підтвердив, що неодноразово допомагав бійцям "Правому сектору".
"І я справді допомагав "Правому сектору" рік тому, як допомагав їм кожен, хто хотів змін на краще. Коли Майдан був у подвійному кільці, я привіз людям більше 1 000 касок і протигазів. Якщо це врятувало хоча б одне життя, значить я уже не марно ходжу по цій землі. І я це робив тоді, коли Аваков і йому подібні не злазили зі сцени, і не могли навіть підвезти дрова", - йдеться у дописі Віктора Балоги.
Також обранець назвав Авакова і його оточення "лузерами". "Зараз ці лузери розгорнули проти мене широкомасштабну кампанію з дискредитації. І вони не перші. Янукович боровся зі мною два роки. У нас відбирали мандати, нас змушували вступити в Партію регіонів. Але поламали зуби. Закарпаття було єдиним в Україні, де "регіонали" не почували себе в комфорті. І це був той період, який Аваков спокійно провів у Італії. Але ми не втекли, ми залишилися тут і захищали кожного закарпатця", - констатує закарпатський політик.
http://pmg.ua/life/35122-viktor-baloga-ya-spravdi-dopomagav-pravomu-sektoru


This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1190502.html.
Tags: балога, майдан, медведчук, менты, мукачево, ужгород, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment