Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ФСБ - напівбандитська структура, яка віджимає майно у людей, які потрапляють під її підозру

Севастопольський плавець-марафонець Софяник відмовився повертатися до Криму через загрозу арешту

ФСБ Севастополя планує допитати українського плавця-марафонця Олега Софяника.
У Севастополі у будинок, де живе Софяник, прийшли співробітники російської спецслужби з метою допитати плавця у справі блогера Юрія Ільченка, заарештованого у Сімферополі кілька днів тому за звинуваченням в екстремізмі.
Сам Софяник нещодавно повернувся з Африки, де брав участь у кількох марафонських запливах, стверджує Tribuna.com.
"Мені дзвонить сусідка і каже: до тебе приходили, пройшлися по всім сусідам і розпитували. Просили передзвонити з центру по боротьбі з екстремізмом. Я передзвонив, мене перепитали, чому я зараз на українському номері. Відповів, що перебуваю зараз на материковій території України", - сказав він.
"Я планую боротися з путінським режимом і вже повертався до Криму, але в останній момент передумав, коли почув це. До мене постійно приходили з допитами. У мене квартира, дача, гараж. Але я зараз не повернуся, бо мене заарештують. Я моніторив порушення прав людини в Криму і виставляв це в одній з груп в Facebook. Думаю, що це їм не сподобалося", - додав Софяник.
За його словами, як сказала сусідка, вони цікавилися майном.
"ФСБ діє у зв'язці з криміналом. Це не КДБ, яке просто заарештовувало людей. А ФСБ - напівбандитська структура, яка віджимає майно у людей, які потрапляють під її підозру. Швидше за все, вони хочуть забрати моє майно", - зауважив він.
Олег Софяник здійснив понад 50 марафонських запливів, найдовший з яких - через Південно-Китайське море - 350 км. Переплив також Середземне, Мармурове море, протоку Босфор, протоку Дарданелли.
Здійснював марафонські запливи на відстань до 100 км уздовж берегів Криму. Відомий також запливами у холодній воді у зимовий час. This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1196472.html.
Tags: крим, обыкновенный фашизм, подонки, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments