Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Попелюшка і мажор

Так як у Чорнобилі нічого не горить і з Непалу не потрібно забирати українських туристів, то і про злидні в ДСНС всі дружно забули.
Зате, усі переключилися на нову поліцію. Так хочу вам сказати, друзі, що кожного разу, коли бачите на вулиці патруль в крутій формі і на новенькому «Пріусі», просто згадайте, що в ДСНС хлопці не те, що обмундирування не мають. У них часто немає пального, щоб виїхати на місце пригоди, не те, щоб кататися по місту на мигалках.
Забезпечення підрозділів ДСНС паливно-мастильними матеріалами здійснюється на рівні 10-15%. Техніка переважно стоїть з сухими баками. Пальне виділяється тільки тоді, коли людей піднімають по тривозі.
На цьому тлі, нова поліція виглядає мажорами. Я звичайно за них радий, але уявіть собі контраст в рамках одного міністерства: з одних зробили народних улюбленців, дали форму, рації і новенькі машини, а інші – як були, так і залишаються неграми (не прийміть мене за расиста), які виконують найскладнішу роботу, яким нічого не виділяють і чиїми життями постійно прикривають власний непрофесіоналізм. Зате, коли спалахне чергова нафтобаза, про них знову згадають і знову поженуть на убій без обмундирування, без техніки і засобів для гасіння.
Віктор Балога This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1199685.html.
Tags: балога, коллективное х%№ло, менты, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment