Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Жити по новому?

Не розумію – чому Аваков так старанно розслідує справу щодо розкрадання 2 мільярдів гривень через аферу під назвою «Нацпроекти», але в той же час тримає під сукном іншу масштабну оборудку – справу на 1,5 млрд. доларів щодо Державної зернової корпорації.
Думаю, що більшість людей, які це читають, навіть не в курсі про що йдеться. Бо з телевізора говорять про бурштин і про те, як затримали на хабарі якогось голову райради. А про оборудки на мільярд – жодного слова. Але я нагадаю: в 2012 році, ще при Януковичу Державна продовольчо-зернова корпорація України уклала угоду з Експортно-імпортним банком Китаю на 3 млрд. доларів. Половина цих грошей мала піти на закупку зерна для потреб населення Китаю, інша частина – мала бути інвестована в аграрний сектор.
Так сталося, що 1,5 мільярда було в прямому розумінні цього слова вкрадено. Китайці зерно не отримали. Так як цей кредит брався під державні гарантії, повертати ці кошти будемо ми і наші нащадки.
Що цікаво – справа з цього приводу знаходиться в МВС. З власних джерел знаю, що схема розкрадання доведена, справу розкрито, але політична верхівка МВС ніяк не дасть їй ходу.
Чому? Цікаве питання. Але на нього легко відповісти, якщо подивитися на топ-менеджмент Державної продовольчо-зернової корпорації того періоду, і на найближче оточення нинішнього прем’єр-міністра України. Журналісти, якщо захочуть, зможуть знайти там одне і те ж прізвище. Не буду його називати, щоб вам було цікавіше. Дам лише одну підказку – ця людина пов’язана з одним молодим (але уже «перспективним») депутатом ВР від «Народного фронту» з Закарпаття. Ця особа спокійно собі живе в Києві, пересувається з охороною на елітному авто, відвідує SPA-салони і дорогі ресторани. Іншими словами – ні в чому собі не відмовляє. А тим часом люди Авакова рапортують про героїчне вилучення мільйона гривень з сейфів Каськіва, що виглядає жалюгідними копійками на тлі півтора мільярда доларів.
Віктор Балога

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1207997.html.
Tags: балога, китай, коллективное х%№ло, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment