Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Цікаве спостереження

Алі Татар-заде
комплексні багаторічні спостереження за т.зв. донецькими біженцями підказали мені новий, проте напрочуд зрозумілий термін про всю спільноту, яку собою являють ті біженці.
Це білі цигани.
В них є свої барони і баронеси. Свій табіль про ранги, незрозумілий невовлєчьоним.
Скільки б ми не намагались профільтрувати це скрізь наше європейське сито, знайти тому пояснення якесь, ми поводимо себе як довбані білі гаджо (на мові тої спільноти - лохі).
У них нормально, що вони всім табором стоять до неба рачки, і що існує пан барон, який досхочу входить у їхні вільні сраки. Відсутність барона і факту входження викликає в них культурний дисонанс.
Ми їм дали шанс на багато років, фата-моргану, відчути себе "теж українцями" (як казав незабвений Ющенко: "я виховаю з Януковича справжнього українця"). Але це лише надало їм примарну ілюзію, що ми такі ж самі білі цигані, як і вони. Гірке розчарування вилилось у вбивання наших за невідповідність цим сподіванням.
До справжніх циган цей пост не має жодного відношення. Це саме синоним контр-системи, яку ми через власну лопоухість допустили до влади над собою на багато років і тепер наївно дивуємось наслідками.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1210984.html.
Tags: донбасс, лугандония, прдоны, піар, янукович
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments