Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Власники телеканалів отруюють нас московською латентною пропагандою тому, що вони ватники

Власники та продюсери центральних телеканалів стверджують, що змушені транслювати московське "мило", бо інакше матимуть втрати в рейтингу, отже, отримають менше грошей з реклами.
Проте, вчора розмовляв з шановним Глібом Корніловим. Він є генеральним продюсером телеканалу 2+2, який раніше транслював переважно московські телесеріали.
Вже деякий час телеканал практично відмовився від московського контенту. Ні рейтинг, ні доля телеканалу не знизилися. Телеканал виграв, позаяк західні телесеріали та кінофільми значно дешевші при закупівлі, ніж московські.
ОТЖЕ:
Власники та менеджмент телеканалів отруюють нас московською латентною пропагандою не від того, що вони бариги, а тому, що вони ватники.
Вони йдуть на збитки в ім'я інтересів московської пропаганди. Чи вони працюють проти України виключно з альтруїзму? Мало б поцікавитися СБУ.
ЩЕ ОДНЕ
Те що московські агенти впливу володіють більшістю загальнонаціональних телеканалів небезпечно й тим, що телебачення впливає на виборчий процес.
Московські агенти впливу мають всі можливості піднести будь-якого українського політика в очах громадськости, або знищити його.
Московські агенти на телебаченні не менш небезпечні, ніж в Генштабі.
Дмитро Корчинський

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1213033.html.
Tags: ахметов, коллективное х%№ло, корчинський, подонки, свобода змі, україна, х%№ло
Subscribe

 • Serhiy Dibrov · О ЗАПРЕЩЕНКЕ

  необходимое пояснение Сегодня я столкнулся с ситуацией, когда ФБ не позволило мне оставить комментарии в аккаунте руководителя департамента…

 • Різне з фб 2021.10.17

  Станислав Асеев Стислі, але новини щодо "Ізоляції" (інформація десь двомісячної давнини): нікого з колишньої адміністрації воєнних злочинців там не…

 • Вторая часть текста про отношение России к украинскому национализму

  Валерій Пекар Вторая часть текста про отношение России к украинскому национализму. Первая часть текста была довольно хорошо принята читателями, но в…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment