Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Різниця між баригами та політиками

Volodymyr Boyko
Мене, сказати направду, дивують зойки громадян з приводу засудження в Росії Олега Сенцова та Олександра Кольченка. А на що, власне, фейсбучна спільнота сподівалась? – Що «суд» вибачиться перед українцями, викраденими з території своєї держави? Так це лише на початкових стадіях нацизму суд міг виправдати Георгія Дімітрова, звинуваченого в підпалі Рейхстагу. За умов розвинутого нацизму на подібні ексеци розраховувати не доводиться.
Тому, насправді, цікавішою є реакція з боку тих бариг, що опанували будинки на вулицях Банковій та Грушевського, на викрадення російськими спецслужбами українських громадян. Може, у відповідь був висланий з Києва московський посол чи розірвані дипломатичні відносини з терористами? Чи питання про злочини російських спецслужб винесені на обговорення Ради безпеки ООН? Або запроваджено санкції проти російських державних банків, які ведуть діяльність на території України («Сбєрбанк Росії», ВТБ в Промінвестбанк)? – Звісно, ні. Натомість, бариги оплачують бюджетним коштом російських адвокатів, які надають «правову допомогу» викраденим.
Просю пардону, а про яку «правову» допомогу Сенцову, Кольченку, Савченко та ще десятку українців може йтись? До чого тут право, якщо українцям інкримінуються дії, скоєні (чи, начебто, скоєні) ними на території власної держави? При цьому сама ця держава, яка має виключну юрисдикцію на своїй території, жодних претензій до них не висуває. Тож про яке «право» йдеться? А якщо право тут і не ночувало, навіщо брати участь у клоунаді та коштом українських платників податків намагатись переконати світ, що в Росії існує правосуддя?
Натомість бариги організували постачання електроенергії військовим частинам Росії в окупованому Криму та оголосили адміністративну межу між Херсонською областю та Автономною республікою Крим українсько-російським державним кордоном. І тепер там облаштовують митницю.
І якраз тут нічого дивного не має: відповідно до Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, який бариги й не збираються денонсувати, Україна вважає Росію своїм стратегічним партнером і підтверджує непорушність російських кордонів – як бачимо, включно з Кримським федеральним округом.
Ось, до речі, цей договір. Рекомендую до читання на ніч.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/643_006

Уявіть на хвилинку, що російські спецслужби викрали громадянина США з території Сполучених Штатів, організували йому "суд" і стали звинувачувати в тому, що він щось там скоїв у себе вдома. Уявили? - А тепер уявіть, якою буде реакція американської влади. І ви зрозумієте різницю між баригами та політиками. This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1213691.html.
Tags: бойко, порошенко, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments